Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Joe_Barbaro no puchar ligi mistrzów tam będzie idealnie pasował.
0
@norbi77 zmieniła kierunek po odbiciu od biodra, a nie po dotknięciu ręki.
Może inaczej, piłka muska rękę zawodnika i leci "kawałek" dalej trafiajac w jego biodro i od tego biodra zmienia dopiero kierunek.
Tam to zagranie ręką jest kompletnie bez znaczenia, to od biodra ostatecznie się dopiero piłka odbiła.
0
@norbi77 ale to kompletnie nie ma wpływu na grę, ręka naturalnie ułożona podczas biegu, piłka nawet nie zmienia toru, dopiero po odbiciu od biodra.
Nie gwizdnął bym tego drobiazgu.
0
@norbi77 gdzie ta ręka? Piłka przecież od biodra się odbija.
3
@barcowy1899 słabo, bezjajaecznie, porządnie zaorany przez m.in Zandberga.
Więc zależy kogo zapytasz ;)
0
@Alan_fcbfan aleś żeś fikołka wywinął teraz... Wy wszystko usprawiedliwicie u niego... Straszne to jest.
0
@John_Doe moje m3 jest pewnie warte też koło pół bańki, nie wiedziałem żem milioner...
0
@Prorokk ustawione czy nie, przyniosło skutek. W przypadku filmiku Zandberga to nie było co zbierać ze Sławka...
3
@lucca87 napisz na ten temat dzisiaj jeszcze kolejne kilka razy to może uda się zmienić przeszłość ;)
bez spiny, to tak w formie rozluźniającego żartu.
1
@lucca87 " ja mimo że nie obejrzę finału bojkotując UEFA i ich sędziowanie "
????
Ale ten bojkot ich zaboli....
A tak poważnie to za Interem jestem, zawsze przeciwko szejkom i ich petrodolarom.
Dwa pozostałe finały są mi całkowicie obojętne.
0
W sobotę rano jak na południu naszego kraju będziecie wychodzić na dwór to nie zapomnijcie kasku ubrać na głowę:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/radziecka-sonda-przeleci-nad-polska-obiekt-moze-dotrzec-do-powierzchni/y8czp2k
1
@John_Doe w konstytucji masz ochronę zdrowia i życia, żeby to wprowadzić trzeba by zmienić konstytucje. Ja jestem za.
1
@Destroyer_of_Worlds "jakiś wiarygodny kandydat"
... ????
No daj spokój, takich to nie ma.
0
@OskP pierwszy mecz w LM kolega oglądał?
0
@panczo W sumie w identycznej sytuacji nie dał kartki Cubarsiemu jak falował na karnego.
a teraz sprawdziłem i na livescore i na sofascore pokazują że własnie w tej 68 minucie Mihitarian dostał żółtko...
edit. dobra, już widze wyzej wyjaśnione.
To w sumie zostaje pytanie czemu Cubarasi nie dostał kartki... ????
0
@kubix05 opony palą w Warszawie?
0
@tomek8756 Arsenal, Inter, PSG tylko taka kolejność, szejki zawsze na ostatnim miejscu
0
@Kondziubarca "nie chcieli, abyśmy dotarli do finału"
No zawodnicy Interu nie chcieli, tu ma rację młody.
0
@Gacu95 casus Lewandowskiego z wczoraj.
3
@takisobiektos a właśnie się zastanawialem skąd po gwizdku taki agresywny był gracz Interu.
Nie ładnie, nie ładnie.
Dużo stracił w moich oczach Inigio.
0
@Azazel_Pazuzu a dla mnie to była sytuacja 50/50 i w mojej opinii gdyby tej bramki w takim momencie nie uznali (jak nie zagwizdał od razu) to byłby dopiero wielki skandal w mediach wszelkiej maści.
0
@MsBarca przy większości rzutów rożnych takie sytuacje się dzieją. Niestety już to przeszło do porządku dziennego.
0
@kpiarz zachował się tak samo jak przy karnym dla Interu gdzie nie dał kartki Cubarsiemu.
0
@Jarek_psikuta "marciniak mial przepchnąć inter"
.... Xd
Ps. Brakuje ci "s" na końcu.
0
To nie tak miało być :((((
0
@Pedri16Future i tak bez gaśnicy????
1
@Kgorecki2500 co z nim nie tak??? Najpierw gasi a teraz podpala? Strażak piroman????
2
@Cygan BRC Stanowski swoich nie rusza.
1
@Kgorecki2500 nie oczekuj zbyt wiele po tych kib(o)lach...
28
Teraz kręca aferę że Nawrocki skłamał jak mówił że ma jedno mieszkanie bo okazuje się że ma dwa. Ale czy na pewno kłamał? Wszak jedno może ma Karol Nawrocki a drugie Tadeusz Batyr.