0

@Vurt i w sumie Suareza (Lewy pod kątem goli) i w sumie Neymara (Yamal)...

0

@FCB_dimiC ponoć nie mogli bo do tej pory muszą powstrzymywać wściekłego Rudigera ;)))

0

@daniel32778 nie chodzi o obiektywizm, to poprostu realne spojrzenie. Cubrasi też ciągnął rywala za szmaty, więc sędzia takiego czegos nie gwizdze. Ale na Ferranie moim zdaniem powinien.

0

@Criss18Barca bez jaj, chyba nie zrobią tego... Przecież gość nie grał w ogóle w tym sezonie... Powinien oddać podnoszenie komis kto zasłużył na to.
Zobaczymy
...

1

@KamQiX nieoficjalnie: nic nie wygra.

0

@daniel32778 a niżej czytałem że 3...
Tak poważnie to kontrowersja jest tylko przy faulu na Ferranie. Reszta nie ma mowy o karnych. Z Cubrasim to oboje się tam trzymali za fraki, a Raphinia.... Brak słów.

1

1/3 zaliczone. Czas na kolejne 2...

0

@AduŚ07 to chyba Vinicius byl

1

@esem91 eee tam, dobrze jest ;)

0

Mamy to! Mamy! Pierwszy z trzech...

0

@Gibbon_FCB spokojnie, tym razem Szczena na bramce.

8

@tbas tak, dziś.

0

Ale mnie ten Raphinia denerwuje ostatnio. Parodysta.

0

@Aragorn33 co??????? Chyba ze 3 mecze w życiu widziałeś jak tak twierdzisz. Chyba że to przez emocje to rozumiem.

1

@Erykulus przy Feranie to dla mnie też karny, ale z Cubrasim to obaj się ciągnęli za szmaty od początku całej akcji.

1

Ale druga brama to klasyczna laga na Robercika, tylko Robercika nie było a rekin i też ukąsił.

0

@Sinirsey taaa za gumkę od majtek złapał...
Raphinia dał nura i chciał wykorzystać to. Nie jesteśmy Realem by w takich sytuacjach wygrywać mecze. To nie masz styl.

1

@Meskalina tu nie ma karnego... Raphinia przyaktorzył jak to Brazylijczyk...

1

Zróbmy to, zróbmy to w 93minucie, zabijmy ich ich bronią.

0

I ... bombki strzelił...

1

Ale Pedri ma dziś dużo niebezpiecznych strat, jak nie on.

0

@syngoku1 "Presji jakiej jeszcze osobiście przez moje skromne 36 lat życia nie doświadczyłem"

???? Ale że Ty???

1

@FcPortoFan1999 najlepsze statystyki, Puszcza 3 celne strzały, 4 gole.

2

9 bramek, 2 czerwone kartki, karny, samobój, 4 gole jednego piłkarza.
I to jest ekstraklasa!

0

Jest!!!! Ku... Jest...!!!
To musi dać zwycięstwo!
Piękny mecz

9

@patrykppp17 Na pewno nie parkuj blisko bramki bo piłka może w auto trafić i po szybie lub jakaś wgniotka będzie.

0

@MessiSuarezNeymar też nie ufam, ale skrajności odrzucam od razu, stąd ani Konfederacja ani obecna Lewica mojego głosu nie dostaną.

0

0

@Safrani zazdroszczę. W takim razie niestety nie zapraszam do Szczecina.
Jeszcze wczoraj wieczorem robiąc zakupy w markecie spojrzałem na stację obok (BP - 5,91)

1

@July_6_BcN "Jeśli ktoś nie jest zdolny do kochania na zawsze, to powinien solidnie przemyśleć, czy sakrament jest dla niego."
Jakbym wiedział że się przewrócę to bym się sam położył.
Co to za brednie?
Jak człowiek może z góry stwierdzić że nie może kogoś pokachać na zawsze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?