Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jeśli tylko zechce to i udowodni.
0
Masz całkowitą rację, Vidal odejdzie a przyjdzie taki sam zawodnik i będzie ten sam temat później.
0
Ten mecz będzie kluczowy, zobaczymy jak nasi sobie poradzą, będzie ciężko o 3 pkt.
0
Nie sądzę by Leo odszedł z Barcy nawet gdyby nie mógł otrzymać tyle ile by wymagał.
0
Bardzo fajnie wszystko przedstawione. Co do Busiego to mam nadzieję że wróci szybko na swój dawny poziom bo póki co jest tragicznie. Arda za Neymara? Hmm może i jeden mecz Neya na ławce by mu dobrze zrobił, ale kto wie jak zareagowałby Brazylijczyk.
0
Najlepiej to było po staremu bez brody i normalne naturalne włosy bez kolorów dodatkowych ;)
29
To niech nadal siedzi w Arsenalu z tatusiem Wanger i patrzy jak Barca zdobywa puchary.
2
Tylko nie Aurier, może jednak Gaspar?
0
Normalna drużyna - dobrze powiedziane.
0
Brak Pique? Kpina.
2
Tyle goli strzelić, niesamowite ;)
0
Odejdzie Vidal, przyjdzie ktoś nowy i się okaże że będzie to samo po jakimś czasie.
4
Tylko że w Barcelonie może liczyć na kolegów, w rep. w decydujących momentach nie.
0
Niech szybko wraca do zdrowia i na boisko bo jest bardzo potrzebny drużynie.
0
Kurde, szpital się robi :/
0
Hmm gdyby zdecydował się na Hiszpanię to miałby już wszystko ;)
0
Masakra, faktycznie się ich zjechało :D
0
Wielka szkoda, ale zdrowie najważniejsze, a oni muszą być w pełni gotowi na dalszą część sezonu.
0
Czuję że to nie będzie łatwy mecz, oby nasi sobie poradzili.
0
W pełni zgadzam się co do oceny Busiego.
0
Jakoś ten okres trzeba przetrwać.
4
Ale zwroty do siebie to mają zajebiste ha ha :D
13
Legia odkryła słabości Realu - nie sądziłem że takie coś kiedyś przeczytam :D Szkoda że Real jednak wyrównał, mogła być mega sensacja.
0
Najważniejsze że świetnie gra w FCB i szybko się dostosował.
3
Alves z Leo niesamowicie ze sobą współpracowali na prawej stronie, tak łatwo im to wszystko wychodziło.
4
Co racja to racja, Ter Stegen jak zwykle musi być winny.. Też mi się to nie podoba.
1
Busi się tyle nabiegał ale nic ciekawego z tego nie wyszło.
0
A niby to Ney ciągle najwięcej razy jest faulowany, jak widać on również zbiera kartki.
3
Dokładnie, dobrze piszesz.
0
Osobiście nawet za 150 mln bym go nie sprzedał, nie kasa jest tylko najważniejsza.