0

Ha ha a to ciekawostka :D

0

Czekał na nią do końcowych minut he he ale dobrze zrobił :)

24

Odpocznie sobie, a to będzie kolejna szansa dla Paco, oby tym razem strzelił swojego pierwszego gola.

3

Kosmita i tyle w temacie!!! :)

1

Koniec!! Mamy to są 3 pkt!! Barca najlepsza na świecie!! VeB! :) :)

1

Ney masakra.

1

Suarez się wykartkował :D

0

Szkoda że Leo nie miał kalosza byłoby idealnie: sędzia kalosz :D

29

Sędziowanie musi być na stałym żenującym poziomie hahahah.

2

Messi żółta hahahahaa.

4

Neymar ahahahahahaha.

0

Mats mały błąd, dobrze że jednak nie wpadło..

0

Ajjjj prawie.....

1

El Pistoleroooooooooooooooooooooooo

0

Ajajaja Messi prawie.

0

Dawać Barca po zwycięstwo!!!

0

Leooooooooooooooo gooooooooooool !!!!!!!!!!

2

Roberto z deka zawalił, ale to nie jest tylko jego wina.

0

Brawo Roberto świetny przechwyt.

0

Roberto ja prd.

0

Ja pierdziele ale go puścili.

0

Jazda Barca po zwycięstwo!

2

Dokopać im dziś i po sprawie :)

1

Jak Busi zagra tak jak ostatnie mecze to będzie kłopot, ale też cała drużyna musi dać z siebie wszystko by wygrać ten mecz.

0

To będzie piekielnie ciężki mecz, oby jednak szczęśliwy dla naszych. Vamos!

0

Ronaldo pewnie dostanie duży kontrakt a jego forma leci w dół :P

0

To jest bardzo dobra informacja.

0

Czyli zapowiada się następny kabaret, zresztą jak zawsze.

0

Nie sądzę by to były najlepsze minuty, ale widocznie Lucho wie lepiej :D

0

Oby tylko Busi jutro zagrał dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?