Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ha ha a to ciekawostka :D
0
Czekał na nią do końcowych minut he he ale dobrze zrobił :)
24
Odpocznie sobie, a to będzie kolejna szansa dla Paco, oby tym razem strzelił swojego pierwszego gola.
3
Kosmita i tyle w temacie!!! :)
1
Koniec!! Mamy to są 3 pkt!! Barca najlepsza na świecie!! VeB! :) :)
1
Ney masakra.
1
Suarez się wykartkował :D
0
Szkoda że Leo nie miał kalosza byłoby idealnie: sędzia kalosz :D
29
Sędziowanie musi być na stałym żenującym poziomie hahahah.
2
Messi żółta hahahahaa.
4
Neymar ahahahahahaha.
0
Mats mały błąd, dobrze że jednak nie wpadło..
0
Ajjjj prawie.....
1
El Pistoleroooooooooooooooooooooooo
0
Ajajaja Messi prawie.
0
Dawać Barca po zwycięstwo!!!
0
Leooooooooooooooo gooooooooooool !!!!!!!!!!
2
Roberto z deka zawalił, ale to nie jest tylko jego wina.
0
Brawo Roberto świetny przechwyt.
0
Roberto ja prd.
0
Ja pierdziele ale go puścili.
0
Jazda Barca po zwycięstwo!
2
Dokopać im dziś i po sprawie :)
1
Jak Busi zagra tak jak ostatnie mecze to będzie kłopot, ale też cała drużyna musi dać z siebie wszystko by wygrać ten mecz.
0
To będzie piekielnie ciężki mecz, oby jednak szczęśliwy dla naszych. Vamos!
0
Ronaldo pewnie dostanie duży kontrakt a jego forma leci w dół :P
0
To jest bardzo dobra informacja.
0
Czyli zapowiada się następny kabaret, zresztą jak zawsze.
0
Nie sądzę by to były najlepsze minuty, ale widocznie Lucho wie lepiej :D
0
Oby tylko Busi jutro zagrał dobrze.