Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To faktycznie nieźle.
3
Ja pierdziele, jak zwykle się zaczyna, głupi wirus FIFA.
0
Barca sobie zapewniła obrońcę na bardzo długie lata :)
5
To się uśmiałem o tym porównaniu Ronaldo.
2
Tak żem czuł wczoraj jak czytałem o odwołaniu.
0
Ten trik Neymara faktycznie zajebisty :D
0
Nareszcie, super wiadomość.
0
Bardzo dobra wiadomość, do 34 roku życia to on może spokojnie w Barcelonie grać na najwyższym poziomie :)
0
Oby tylko nadal tak dobrze mu szło i się rozwijał :)
2
Zdjęcie Leo wygrywa :D
2
Ostatnie najlepsze :)
0
Znowu jakieś oskarżenia? Ja pierdziele..
4
Miejsce Neya jest w Barcelonie :)
5
18% Messi? Co oni tam ćpią? Bo niezbyt normalni są.
10
Dobra decyzja, tylko ciekawe jak to rozpatrzą.
0
Bardzo fajna relacja :)
0
Tebas hahah dobre :D
0
W końcu to pchła więc jest wszędzie gdzie tylko chce :D
0
Świetne podejście.
0
Mogli dać jeszcze o 10 rano.
0
Bardzo mądre słowa :)
0
Świetnie wczoraj zagrał, oby Lucho dawał mu więcej szans.
0
Ładnie w tym sezonie gra Liverpool.
0
Takie życie Panie Castro :P
1
Czy po każdym meczu muszą być jakieś kontrowersje? Akurat Leo buta zakładać powinien poza boiskiem, taka jest prawda.
0
To fakt, Denis bardzo dobry mecz.
10
Świetny zawodnik i fajna wypowiedź o Leo.
0
Brawa dla naszych że dali radę wygrać ten mecz mimo iż przegrywali.
0
W sumie dobrze jak się wykartkuje, przyda mu się odpoczynek i czas na przemyślenia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika