0

To faktycznie nieźle.

3

Ja pierdziele, jak zwykle się zaczyna, głupi wirus FIFA.

0

Barca sobie zapewniła obrońcę na bardzo długie lata :)

5

To się uśmiałem o tym porównaniu Ronaldo.

2

Tak żem czuł wczoraj jak czytałem o odwołaniu.

0

Ten trik Neymara faktycznie zajebisty :D

0

Nareszcie, super wiadomość.

0

Bardzo dobra wiadomość, do 34 roku życia to on może spokojnie w Barcelonie grać na najwyższym poziomie :)

0

Oby tylko nadal tak dobrze mu szło i się rozwijał :)

2

Zdjęcie Leo wygrywa :D

2

Ostatnie najlepsze :)

0

Znowu jakieś oskarżenia? Ja pierdziele..

4

Miejsce Neya jest w Barcelonie :)

5

18% Messi? Co oni tam ćpią? Bo niezbyt normalni są.

10

Dobra decyzja, tylko ciekawe jak to rozpatrzą.

0

Bardzo fajna relacja :)

0

Tebas hahah dobre :D

0

W końcu to pchła więc jest wszędzie gdzie tylko chce :D

0

Świetne podejście.

0

Mogli dać jeszcze o 10 rano.

0

Bardzo mądre słowa :)

0

Świetnie wczoraj zagrał, oby Lucho dawał mu więcej szans.

0

Ładnie w tym sezonie gra Liverpool.

0

Takie życie Panie Castro :P

1

Czy po każdym meczu muszą być jakieś kontrowersje? Akurat Leo buta zakładać powinien poza boiskiem, taka jest prawda.

0

To fakt, Denis bardzo dobry mecz.

10

Świetny zawodnik i fajna wypowiedź o Leo.

0

Brawa dla naszych że dali radę wygrać ten mecz mimo iż przegrywali.

0

W sumie dobrze jak się wykartkuje, przyda mu się odpoczynek i czas na przemyślenia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?