Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zajebiście wygląda ta koszulka na okładce Sportu :)
0
Dwóch znakomitych piłkarzy, szkoda że ten czas tak szybko leci.
0
Oby Magikowi się udało.
0
O tym co zrobi Messi wie tylko on sam.
0
I oto chodzi, w końcu najlepszy klub :)
0
Pique odwalił kawał dobrej roboty :D
0
Świetna decyzja, brawa dla Leo.
0
Bez niego ta rep. byłaby nikim.
0
Ha ha jak nie rozegra ani minuty to mogą zapomnieć o 4 mln nawet za niego a co dopiero 12.
0
W końcu wszystko ustalone :)
0
Ja gdybym był na jego miejscu już bym odszedł dawno by grać regularnie, po to w sumie jest kariera piłkarza, nie żeby zagrać 2-3 mecze na cały sezon. Ja to tak rozumiem.
6
Bramka Leo z wolnego to czysta poezja..
3
Messi miazga rozwalił system!
0
Szkoda że Lucho aż tak w niego nie wierzy, ale to on rządzi..
0
Tylko że taki Srna chciałby zapewne więcej kasy niż Vidal.
10
Ale głupie pytanie, żenada.
0
Lewy wysoko.
1
Pozbyć się 26 latka a przyjąć 34 latka, nie ma co dobra opcja.
0
Lepsze to niż Qatar.
15
Coś czuję że Inter 12 mln zapewne by nie wyłożył.
0
Szkoda że mu się nie udało w Europie, bo wątpię by coś się zmieniło, pewnie odejdzie do Brazylii, ale zobaczymy.
22
Lucho zupełnie jak Pep, on również nie był zwolennikiem długich kontraktów. Oby został w Barcelonie.
0
Tak, tak, Messi odejdzie do Realu to więcej niż pewne :)
0
Nie wierzę im w to.
0
Według Redaktorów Messi 4 hahahhahah.
3
Fajnie postąpił :)
0
Jakoś nie jestem przekonany co to tego transferu.
0
Ale lipa jest, non stop jakaś kontuzja w zespole..
0
Zajebisty piłkarz, szkoda że musiał odejść.
1
Fajnie się takie coś czyta, co racja to racja niech wygra lepszy.