Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez ja pitole...
4
Oby udało się coś strzelić w drugiej połowie.
1
Dobry skład, cieszy obecność Rafy, dziwne że Alba ława a Rudy zagra. Vamos Barca!
0
Chciałbym aby u nas już było 20 stopni ciepła :)
0
Oby naszym udało się zgarnąć 3 punkty po dobrej grze. Vamos!
0
Zagrać może, ale dobrze że w przewidywanych go choć nie ma.
0
Całe szczęście że nie ma tutaj Gomesa..
0
Leicester zdobył mistrza, a teraz strefa spadkowa, takie rzeczy nie zdarzają się zbyt często :D
0
Niech sobie szuka kogoś innego ;)
0
Ja już go kompletnie nie rozumiem.. Jutro musimy zdobyć 3 punkty, oby się udało.
0
Bardzo dobrze że klub jest przeciwny, to jest szansa dla młodych z Barcy B na wykazanie się, jest jeszcze tak jak pisze możliwość wystawienie Szefa na PO.
0
Nie wywołuj wilka z lasu :D
10
Z tych wymienionych to najbardziej pasuje Sampaoli, to trener który żyje meczem a nie siedzi na ławie i wstaje czasami..
0
City ma przewagę bo mają kasę, fajnie gdyby Bellerin trafił do Barcy, Pep niech bierze Alvesa ;)
0
Haha, a to nie zrozumiałem.
0
AS i wszystko jasne :)
2
Isco świetny piłkarz, ale wolałbym Verrattiego :)
2
Jak dla mnie to trochę dziwne.
0
A Tobie co niby?
0
Prędzej z Suareza byłby DJ :D
4
Dobrze powiedział, Bartomeu niech odejdzie, to moje marzenie.
0
I ile trzeba ładować za pierwszym razem? Jeśli będzie naładowana 100% to warto jeszcze z godzinkę zostawić?
0
Ja też tak uważałem na początku i trudno było mi się z tym faktem pogodzić, ale teraz sobie nie wyobrażam Barcy bez Suareza, praktycznie od razu odkąd zaczął grać..
1
Kupiłem dziś sobie smartfon, to mój pierwszy i w związku z tym mam pytanie do Was, jak to jest z tą baterią? Dawne pamiętam musiało się 3x rozładować do zera i ładowanie po 12 godzin, teraz mam już tylko 4% i nie wiem czy czekać do zera i potem na full? Wypowie się ktoś na ten temat? Ktoś kto miał z tym już doświadczenie.
30
Głupotą było pozbywanie się go a na jego miejsce sprowadzając Paco, ale cóż..
0
Heh wczoraj po spojrzeniu na wynik wieczorem i tak było super :)
0
Barca nie ma szejków a za niego kasy pewnie w ciul :D
2
Gdyby mógł grac do tej pory w Barcelonie to nasza pomoc by wyglądała normalnie.
2
Zdarzyło się wygrywać po 4-0 tylko że tutaj jest inna sytuacja, od początku spotkania będzie ogromna presja, nie będą grali na luzie jak czasami że nie muszą nic odrabiać, czas będzie upływał niesamowicie szybko.
0
Powrót? Sam zdecydował że chce odejść, więc niech zostanie nadal w Juve. Wiele zrobił dla tego klubu ale czasy się zmieniają.