Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dwa razy słupek masakra...
1
Suarez słupek ajajaj
0
Dokładnie, wielka szkoda, bo Sampaoli na pewno by sobie poradził, ale cóż, my na to wpływu nie mamy, trzeba będzie zaakceptować to co klub zdecyduje.
0
Jazda Barca!
3
Ja również mam nadzieję że będzie to kto inny, cały czas marzę o trenerze Sevilli.
0
Nie mówię że nie, ale non stop musi być to DNA na pierwszym miejscu.. Mogliby w końcu zatrudnić kogoś kto nie miał przeszłości z Barcą.
0
Już zakończyłem ten temat.. Ale szanuję Twoje zdanie, to tyle.
4
Większość by tak chciała, ale zapewne zarząd wybierze inaczej.
2
Coś czuję, że Sampaoli nadal zostanie w Sevilli, a Enrique zastąpi Unzué lub Valverde.. po tym zarządzie można się wszystkiego spodziewać, bo przecież DNA Barcy musi być...
1
Skład Mundo nawet dobry, chciałbym właśnie aby zagrali 3-4-3.
0
Ale bym się cieszył gdyby Eibar urwał punkty Realowi a nasi wygrali :)
0
Oby nasi zagrali dobry mecz i zdobyli pewne 3 pkt. Vamos!
0
Ciekawe czy do końca sezonu złapie w końcu właściwą formę.
0
Jeśli do połowy byłoby 2-0 tak jak Suarez mówił, to jakaś szansa by tam była, ale Barca by musiała zagrać naprawdę na kosmicznym poziomie..
0
Dobra, Ty masz swoje zdanie na ten temat, a Ja swoje, niech tak zostanie najlepiej. Pozdro.
0
Nie przyczepiłem, skoro mówisz że w Barcelonie powinni grać najlepsi, a Paco nim nie jest póki co, to Samper nie powinien iść w odstawkę.
2
To równie dobrze Samper mógłby otrzymać szansę na grę w pierwszym zespole, skoro Paco i Gomes ją dostali.. W dodatku kosztowali grube miliony.
0
Bardzo bym chciał aby odrobili, ale raczej tak się nie stanie, nie sądzę że wygramy 4-0 a PSG nic nie strzeli.
2
Dokładnie, tak samo to odebrałem.
2
Tak mówisz? To ja się pytam co w takim razie w pierwszym zespole i na boisku robią Paco i Gomes?
4
Bardzo mi się ta decyzja podoba, szczególnie że w lecie chcą kupić kogoś z wyższej półki.
2
Dokładnie, tak jak kolega niżej napisał, wiele razy była mowa o tym że Samper to przyszłość Barcy, i klub na niego liczy tylko potrzebne mu występy.
0
To już tylko on sam wie czemu tak postąpił.
4
DNA Barcy... rzygam już tym, ileż można to ciągnąć.
2
A Samper to już się w ogóle nie liczy?
0
Dobrze prawi, polać mu!
0
Dajcie spokój.. On trenerem Barcy? Nie sądzę by sobie poradził.
0
Świetnie, czekamy na Argentyńczyka :)
6
Absolutnie się z tym Panem nie zgadzam, Lucho podjął mądrą decyzję, wie że już z tej drużyny więcej nie wyciśnie i czas na zmiany.
3
Kapitalne zdjęcie :)