1

Prawdziwy kapitan.

1

To już nawet nie jest śmieszne.

0

Oby tylko kiedyś taki faul na nim nie zakończył się kontuzją (tfu!) bo wiemy do czego są zdolni niektórzy piłkarze.

13

Dać szansę młodym albo zmienić ustawienie z trzema obrońcami, nie ma sensu według mnie sprowadzać teraz PO, lepiej w lecie to uczynić i kogoś z wyższej półki.

3

W pełni się z Tobą zgadzam!

1

Oby tylko taką formę utrzymał jak najdłużej.

0

Bardzo ładny gest, tylko pytanie właśnie czemu tego nie uczynili w meczu z Leganes na Camp Nou.

9

Brawo dla Pique, Ramos tak mówi tylko że im za często "dają"..

2

Jak ja nie lubię tego sędziego, tak samo jak Lahoza i Undiano..

0

Może Athletic urwie Realowi jakieś punkty.

0

Real i pomoc sędziów? Nic nowego.

1

Villarreal... po prostu brak słów.. mieli już 2-0.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Najważniejsze że udało się zdobyć 3 pkt.

0

A remis był taki zajebisty :/

0

2-3 ja prd.. z 2-0...

2

Szkoda go. Niech szybko wraca do zdrowia.

6

Kolejny dobry mecz w jego wykonaniu, może nie strzela dużo bramek, ale swoją robotę robi :)

3

Miejmy nadzieję że ta wygrana zmotywuje naszych.

22

Walka do końca - zdecydowanie to jest właśnie najlepsze.

27

Dobry mecz Rafy.

0

Myślisz że o tym nie wiem? Napisałem tak bo mi się podobało.

0

Koniec!! Nie ma to jak zwycięstwo na trudnym terenie, oby to podziałało na naszych motywująco. VeB!

0

Uffff!

5

Leoooooooooooo gooooooooooooool!! Trzymać!!!

0

Oho Messi coś do sędziego powiedział..

0

Czemu Digne a nie Alba..

0

Remis.. Godin ja prd....

0

Rafinhaaaaaaaaaaaaa goooooooooooooool!! Tak jesT!!!!!!!!!!!!!

0

Może teraz się uda z wolnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?