0

Oby po meczu ich samopoczucie było katastrofalne ;)

0

Ten kto postawił przed spotkaniem na awans, lub pod koniec meczu to nieźle się obłowił.

0

Widzę że mu nieźle odbiło, co chłop gada to głowa mała.

6

Przecież on już dawno był najlepszy.

0

Masakra, aż ciary przechodzą jak się to ogląda.

0

Oby przed tym strzelił w końcu swojego pierwszego gola w Barcelonie, bo należy mu się.

16

Gdyby chcieli odsuwać sędziów co prowadzili mecz Realu, to już by nie miał kto sędziować..

0

Wątpię, aby Lucho zdecydował się od razu prowadzić inny klub, sam mówił o przerwie.

0

Dokładnie :)

0

Nie pasuje? To nie zwracaj uwagi na moje komentarze i nie odpowiadaj, nikt Ci nie każe tego robić.

0

Tak, to jest koszmar który śni mi się po nocach jeśli chcesz wiedzieć.

0

Hah to ci ciekawostka :D

13

Wstyd to jest za Real i ich zawodników, szczególnie za jednego z numerem 7, ten to dopiero robi teatr.

4

Zapisał się do historii Barcelony.

0

Bardzo dobra decyzja ze strony klubu.

1

Fajna sprawa z tym artykułem, ciekawie wszystko opisane.

0

Całkowicie się z Tobą zgadzam.

0

To gościu miał niesamowitego pecha ;)

3

Powitanie mistrzów ;))

0

Tak jak Luis powiedział o 2-0 do przerwy, tak było :)

3

Jak nasi nadal tak będą grać, to szanse na tryplet są spore, ale do tego jeszcze daleka i ciężka droga, czas wszystko pokaże.

4

Gdzie są teraz Ci, którzy mówili aby Ter Stegen odszedł a Bravo został "bo jest lepszy". Mats z każdym występem udowadnia, że kiedyś będzie najlepszym bramkarzem na świecie, na co bardzo liczę.

0

Ten klub był atrakcyjny ze względu na Romka i jego kasiorę :D

0

Taki że czasami przegina, ale dobrze robi,bo ktoś musi walczyć o to aby było lepiej.

0

Wiem, ale ktoś zawsze musi być głupi a ktoś mądry, dlatego mówię że nie musiał tego mówić i pokazać kto robi z siebie "debila".

2

Masakra, ryczeć mi się chciało jak oglądałem reakcję Leo, Lucho jaki wjazd na murawę, i na końcu Sergio Roberto. Mistrzowie!

2

Widzę że na PSG nie pozostawiono suchej nitki, w sumie co tu się dziwić, mieć taką zaliczkę i tego nie wykorzystać. Ale to już ich problem.

3

Brawa dla niego jak i Marco za takie wypowiedzi, bez zbędnego gadania o sędziach czy innych sprawach.

11

Takie wypowiedzi aż miło się czyta, szacun dla niego.

8

As musi swoje powiedzieć bo by nie było, niech lepiej zajmą się tym ile Real wygrał przy pomocy sędziów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?