0

Gra w obronie bez szału.

3

Akurat jeśli chodzi o Martina, to zawsze go broniłem i chciałem by mu się udało w Barcelonie, ale wątpię że klub chciałby jego powrotu.

3

I dobrze, niech sobie odpocznie, bez niego z Granadą powinniśmy dać radę.

0

Oby tylko jeszcze takie potknięcia się wydarzyły, przy czym my też musimy pozostałe mecze wygrywać bez wpadki.

0

Długo nam kazał czekać :D

11

Czuję że Leo wygra w klasyfikacji pichichi.

27

Dobrze że wygraliśmy, a jemu niech się wiedzie dobrze i oby strzelał dużo bramek innym zespołom.

10

Ogromna szkoda tych punktów straconych z Deportivo, ale cóż, trzeba walczyć dalej do końca.

0

To że w przyszłym sezonie trzeba sprowadzić klasowego PO to pewne, ale pytanie kto to będzie.

1

Koniec, udało się zdobyć 3 pkt. VeB! :)

1

Gomes goooooooool hahahaha święto!!!!!!!!!!

1

Leo czysty :D

0

Messi skubaniec co zrobił..

0

Unzue dziś bardzo aktywny, chyba się przygotowuje do objęcia stanowiska trenera Barcy.

2

3-2 a nasi się bawią zamiast przycisnąć osłabioną Valencie.. Żeby się to tylko nie zemściło.

6

Gomes już żółta hahaha, beka.

0

Ney w spojenie ajaja!

0

Dawać teraz na 4-2.

1

Wchodzi nasza tajna broń za grube miliony z dwiema asystami i bez gola.

0

Rafa co zrobił :D

0

Munir brawo :D

0

Messi z prawej :D

0

Leoooooooooooo gooooooooooool :))

0

Ale szansa teraz, ja pierdziele.

0

Ostatnio też Munir wpakował ;P

1

Munir gol 2-2 hahahaha.

2

Leo gol, Valencia czerwo, pieknie :D

0

Karny! :D

0

El Pistolero gooooooooool co za wykończenie!

2

To jest po prostu jakaś masakra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?