Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie, zgadzam się z Tobą, mam tak samo od początku jak Ney zaczął grać w FCB.
2
Pique lubi to :D To go jeszcze zmotywuje do lepszej gry :D
0
I bardzo dobrze.
0
Teraz takie tłumaczenia i tak mu nic zapewne nie dadzą ;)
0
Jeszcze będą płakać za Pique jak odejdzie z reprezentacji.
0
Pique numer jeden na okładkach :D :D
2
Kim jest? Powiem krótko: Mistrzem.
0
Ostania wypowiedź względem Leo mnie zaskoczyła, dobrze powiedział.
0
W końcu ktoś jest po stronie Pique.
3
Buffon to jest prawdziwy wzór do naśladowania, podziwiam go.
5
Ciekawe czy Chińczycy nadal by zaoferowali za niego dobrą kasę.
0
Według mnie klub powinien wykorzystać taką okazję.
0
Lepiej to nic się nie odzywać bo zaraz Real widzi problem.
0
Jeden za Barcą, drugi za Realem, każdy broni swojego klubu, ale fajnie że są też kumplami.
0
Jeśli to prawda, że dali Leo karę za to iż nie pojawił się na gali, to po prostu brak słów.
11
Nigdy nie zapomnę dnia w którym David dołączył do Barcy, ogromna szkoda że ten czas tak szybko minął.
0
Pique jak zawsze nie owija w bawełnę, tylko mówi to co chce, z grubej rury.
0
Cóż, bywa i tak..
0
Ciekawe co on mu takiego niby powiedział.
0
Mogliby już wybrać i zakończyć to wszystko.
0
Ostatnie najlepsze.
0
To niech zostanie na kolejne lata w FCB i się uczy od niego :)
0
Może i ten Mbappe jest dobry, ale żeby 100 mln za niego? Przecież to nie jest normalne, co niektóre kluby robią na rynku transferowym, to tylko człowiek.
0
Sędziowie mówią NIE a FIFA co innego..
1
Ale żenada, taki klub jak Barca, a problem z wybraniem klasowego trenera.
25
Takie rzeczy tylko w Madrycie :D
1
Zobaczymy czym Ney się wykaże, co dla niego będzie ważniejsze.
0
Dostanie kolejne pełne torby.
3
Neymara to nawet za 200 mln nie powinni sprzedawać, chyba że on sam by chciał inaczej.
0
Monaco może nieźle zarobić, ale z kasą u nich to chyba akurat nie problem.