Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Malaga pewnie z nimi rozłoży nogi i będzie łatwe zwycięstwo.
1
Fajnie że się mu układa, szkoda tylko że dziś musiał trafić do naszej bramki.
0
Real już tracił punkty a nasi co? Nie wykorzystują tego kompletnie!
1
Dwa ogromne błędy, aż dziw że dochodzi do takich, w takiej Lidze.
2
A na samym początku meczu mówili jak on to się zmienił, co tu dużo mówić - piłkarz zajebisty, ale widać nie dojrzał jeszcze.
0
Ładnie poszedł, fajna bramka, szkoda tylko że on i Munir strzelają Barcelonie.
2
Skoro oni nie wykorzystują takich okazji (wpadki Realu) to ja nie wiem jak chcą zdobyć Mistrzostwo.
1
I to jak.
2
Ale to spartaczyli po całości, mieć taką szansę i jej nie wykorzystać kolejny raz, to nie wymaga dalszego komentarza.
0
Ale pierdzielisz głupoty człowieku.
1
Hhahahhahahahahaah.
0
Karny powinien być!!
1
Zaraz mnie coś trafi!!!!!!!!!
1
Kolejny raz nie wykorzystać potknięcia Realu, co za porażka.
0
Real się pewnie cieszy.
0
Ney czerwona.......
0
Nosz ja pierdziele!!!
1
Co oni robią :/
2
Iniesta po przerwie na boisko a Gomes aut, bo tak dalej być nie może.
0
Sandro ja prd.. tak samo jak Munir strzela Barcelonie.
0
Mats coś Ty zrobił...
0
Ja prd jaka sytuacja...
1
Alba by sobie mógł darować.
6
Gomes.. czyli będzie ciężko..
1
Jak teraz to spierdzielimy to mnie coś trafi..
0
Również mam nadzieję że do takiej sytuacji nie dopuszczą.
0
Oby Atletico wygrało.
0
Oby on nie strzelił nic tak jak to zrobił Munir.
0
Bardzo dobra decyzja, szczególnie za taką kasę, mało teraz takich zawodników za takie pieniądze.
0
Cóż, mam inne zdanie na ten temat, ale każdy może mieć prawo do własnej opinii.