Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ney coś się stara a reszta szkoda gadać, Messi to chyba nie wie gdzie jest.
2
Jeśli nasi nic nie strzelą to nie mają co marzyć o awansie.
0
Coś czuję że jeśli Barca odpadnie to Lucho się pożegna z Barceloną.
0
Zostanie sam PK?
1
To po Barcelonie!
8
Ta połowa to był koszmar.
0
Teraz to już będzie bardzo ciężko.
1
O żesz w mordę...
0
Co oni grają ja pierdziele.
0
Kurde....
1
Di Maria gol, ale lipa.
0
Mats pięknie!!!!
0
Ładnie sobie PSG póki co poczyna...
0
Brakuje mi Tarzana na boisku, on w odpowiednim momencie by potrafił dać solidnego kopa drużynie.
0
Hmm 33 lata to zbyt mało, może tak sprowadzić kogoś z 36 minimum?
1
A jednak Ivan na ławie, szkoda. Vamos Barca!
0
Mogliby to kiedyś jeszcze powtórzyć :)
1
Skład Sportu OK, mam nadzieję że zagra Rakitic a nie Gomes.
4
To mnie Redakcja zaskoczyła z tą prasą :D
0
Oby ten wieczór był szczęśliwy dla naszych. Vamos Barca!
0
Ja w niego od początku wierzyłem i nadal będę.
0
Ja również jestem przeciwny sprowadzenia Cancelo, wolę aby ktoś z rezerw dostał szansę.
0
Luis i Mats super.
8
Kasę i tak otrzyma więc rodzinę wyżywi :)
0
Ciekaw jestem kiedy w końcu odpali na dobre, klub na pewno wiele się po nim spodziewał sprowadzając go za taką kasę.
0
Messi i spółka i tak Was znajdą :D
0
Już niedługo się o wszystkim przekonamy.
2
Od nowego sezonu powinien obowiązkowo otrzymać szansę gry, ale nie tak jak do tej pory tylko regularnie.
0
Bardzo dobrze że w końcu ustalili gdzie to zostanie rozegrane, dobry wybór.
1
Czy nie lepiej aby szansę otrzymał Marlon aby jeszcze ktoś inny z Barcy B? Według mnie warto.