Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez czerwona hahaha lol nie zagra w finale........
0
Taka różnica że Atletico strzeliło prawidłowego gola, ale dla nas lepiej w końcu to Barca ma przejść.
2
Gdyby uznali gola Atletico i strzelili karnego już byłoby 1-3.
0
Kurde teraz już gol :/
1
Hahahah przestrzelił :D
0
Pique faul i karny Atletico.. eh po co to!!
7
Leo jaki strzał poprzeczka!!
1
Cillessen żółta :D
0
Kapitan wejdzie! :)
1
Szkoda kurde Vidala.
1
Atletico by na pewno dostało wiatru w żagle gdyby to uznał, tym bardziej że Barca w 10.
0
Nie było spalonego.
0
Roberto czerwona ja prd!!!!!!!!!!!
0
Vidal wejdzie :))
0
Godin gra w pingponga :D
5
Suarez jaka przemowa w tunelu :D
0
Tego Atletico już nie wyciągnie także spoko loko :)
2
Gol do szatni najlepsze co może być :)
0
Leo fantastyczna robota!
1
El Pistoloerooooooooooo gooooooool :)
0
Ale Roberto dziś słabo, oby wszedł Vidal.
0
Lucho z Unzué sami nie wiedzą co się dzieje.
1
Roberto....
1
Co oni grają masakra.
0
Cillessen kolejny raz ładnie wybronił.
0
To była setka Atletico dobrze że nie wykorzystali.
1
Cillessen!!!!!
2
Już mógł dać Masche na DP a Rakieta za Gomesa na ŚP, ale dobra najważniejsze aby awansować do finału.
0
Jeśli nasi dobrze zagrają w co bardzo wierzę, to nawet Torres im nie pomoże , co nie oznacza że nie trzeba na niego uważać.
3
Brawo dla burmistrza Celty :D