9

Toni Kroos to jest właśnie ten syn koleżanki twojej mamy.

0

@JohnnySilverhand Przecież były informacje, że Flick czeka na Barcelone i odrzucił możliwość powrotu do Bayernu, ponieważ nie chce już pracować w Bundeslidze, no ale o tym nie napiszesz, bo nie pasuje pod narracje.

0

@takisobiektos Przecież przyznałem, że zawalił. Odniosłem sie tylko do porównania.

0

@FabianekMrozek a Nagelsmann był slabiutkim trenerem w Bayernie, takie porównania mają sens w podstawówce, gdy ma się 13 lat.

1

@FabianekMrozek Porównaj sobie nazwiska, okres i formę danych zawodników. Oczywiście nie usprawiedliwiam Flicka, bo nie wyszło w reprezentacji ale porównywanie jego drużyny do dzisiejszej, to idiotyzm.

0

@MesQueUnClub96 Ochoa na Mundialu i długo, długo nikt.

0

@Rust_Cohle Nie wyjdą jak dziś przegrają, mają tragiczny bilans bramkowy.

2

Wszystkie kontrowersje na tym Euro, zostały odgwizdane na korzyść zdecydowanych faworytów, ciekawe...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Obrzydliwy jest ten hymn Niemców.

4

@Messibestplayerintheworld Ten sam Laporta, kilkukrotnie powtarzał, że nigdy nie kupi wychowanka i jak jakiś ma wrócić to tylko za darmo. Nieźle on ma zryty beret, skoro ciągle sobie zaprzecza.

1

@JordiAlbion Napastnik tego typu treningi ma od dziecka, a efektów jak nie było, tak nie ma.

7

@Kubsoleon Ponieważ ma wywalone w stulejarzy, którzy tworzą teorie spiskową bez dowodów. Takimi rzeczami pewnie zajmują sie jego prawnicy i jestem przekonany, że ten chłop dostanie pozew i będzie płacił grube siano, stąd też oficjalne przeprosiny.

13

Bardzo słabo to wygląda, patrząc na odległość do bramki i ograniczoną przez to reakcje bramkarza.


0

@ACMaldini3 kwestia pewnie dnia i trafienia na patusów :D

0

Co tu sie dziwić, jak większość osób chodzi na takie strefy, żeby nachlać sie jak świnia a nie oglądać mecz. Byłem kilkukrotnie i poziom patologii był ogromny.


0

@tristan87 Szczupła osoba na luzie przejdzie, są bardzo duże szczeliny.

0

Mam nadzieję, że to nie jest prawdziwa broń.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mrboom Dla mnie osobiście takie zachowania to brak klasy i nie trzymanie emocji. Najlepiej odpowiadać czynami, a nie jak dziecko w podstawówce. Na każdego piłkarza znajdzie sie podobny filmik. Martwi tylko fakt, że Ronaldo robi to ciągle a z wiekiem jest tego coraz więcej.

@Messi1000000 wcale bym się nie zdziwił.

0

@mrboom Sugerujesz, że wszyscy go prowokują. Gdzie jest jeszcze jedno nagranie z tego spotkania, gdzie to on zaczyna prowokować. Piłkarsko jest jednym z najlepszych w historii, ale jeśli chodzi o charakter i zachowanie na boisku od zawsze był malutki. To w jaki sposób on reaguje, nie jest normalne i zdrowe - powinien zmienić podejście, nic więcej.

1

@mrboom Przecież on minimum raz w miesiącu odwala jakąś akcje na boisku, jak nie leci z łapami do sędziego, to chce pokazywać jaja kibicom. Nie rób z jego męczennika, bo takim tokiem rozumowania, każdy piłkarz powinien sie zachowywać w identyczny sposób- każdego prowokują a jakoś reszta potrafi zachować klasę :D

24

0

Ciekawe czy będzie jakaś perełka na tym Euro, która pójdzie za spore pieniążki do dużego klubu.

3

@macio_944 to prawda, piękno zawsze będzie dobrze wspominane.

40

Najbardziej bawią kibice Realu Madryt, którzy umniejszają reprezentacji Czech, śmieją sie z nich i rzucają teksty typu: "jak można tak grać". Tymczasem oni w identyczny sposób zagrali z City i dzięki temu, że bronili całym zespołem we własnym polu karnym- awansowali dalej. Prawda jest taka, że historia nie pamięta o stylu i zwycięzców później nikt nie rozlicza.

0

@arasz1819 Mogłoby tak być, ciężko sie ogląda większość faworytów.

1

@macio_944 Przy tej secie w pierwszej połowie, też był spalony.

0

@arasz1819 No ale to wiesz, pojedynczy przypadek, raz na sto lat.

0

co sie nacieszyliscie to wasze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?