Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rust_Cohle przecież ty nawet nie oglądasz, nie graj eksperta kłamczuchu.
1
@TaleOfUs skuteczna Polska też by kilka strzeliła, to wróżenie z fusów - nic więcej.
4
@Poversky1000 tak jak Holandia?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@clyde to niezły argument.
1
@JAACKK no co ty wariaciku
0
@Rust_Cohle z pity :D
1
Strach pomyśleć, czego mu gratulują.
2
@Popitek12 a ja tylko friza.
12
@Popitek12 twój idol zdeptał straszej pani kwiatki, tylko dlatego, żeby zrobić sobie zdjęcie z jakims youtuberem.
4
@MesQueUnClub_87 idealnie :)
6
@Zbyszko z Bogdańca Najpiękniejszy moment jest wtedy, kiedy Barcelona wygrywa Lige Mistrzów :D
2
@Pedri16Future trochę mniej, ale też dużą ilość :D
1
@Comentateiro Też jestem szumowiną? jak wykonałem podobną ilość telefonów do barbera w swoim życiu.
2
@escarabajo Pewnie chodzi mu o Diaza z Liverpoolu.
0
@JohnnySilverhand Real gra na dwóch bardzo szybkich skrzydłowych, którzy głównie operują w bocznych strefach boiska i też osiąga bardzo dużo.
3
@fur_Deutschland Ciężko odejść będąc uzależnionym od adrenaliny, emocji i bycia w centrum uwagi. Doświadcza tego każdy sportowiec, nie tylko w piłce nożnej.
0
@JohnnySilverhand Dlaczego nie ma miejsca? Jakis sensowny argument masz?
8
Boże kochany, tylko nie ten Olmo.
0
@TheCule nie przeszkadza mi rodzaj muzyki, kwestia gustu.
2
15 letni ja, słuchający stereo love w drodze na orlika.
2
bałkańska krew
21
Tutaj macie wszystkie ich sprzeczki. Nie wiedziałem, że ten Michniewicz jest takim burakiem z ego w kosmosie, najwidoczniej udaje tylko pociesznego grubaska.
3
@RosjaninBut Thuram zrobił Double-Double w tym sezonie ligi Włoskiej. Takim tokiem rozumowania, Kane też jest katastrofą, bo zagrał jeden słabszy mecz na Euro.
0
@FabianekMrozek Przecież Mbappe był poza boiskiem. Sędzia czekał na przerwę w grze, żeby przeprowadzić zmiany.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kante dałby radę w Barcelonie. Ciekawe czy byłaby możliwość go wyciągnąć z Arabii.
1
@mekston Albo Rumunia która jak utrzyma formę, to jest najmocniejsza po pierwszym spotkaniu :D
2
@AduŚ07 Holandia też grała bardzo wysoko i agresywnie. Nasi zawodnicy bardzo umiejętnie omijali ich pressing- dłuższymi podaniami.