1

Nie wiem jaki plan ma Flick na Roberta, ale nie ma możliwości, żeby 36 letni Lewandowski zapierdzielał w pressingu i wychodził do kontr, tak jak robił to kilka lat temu u Flicka. Szybki doskok, ogromna intensywność w odbiorze i wychodzenie z szybkimi kontrami, to podstawa u Niemieckiego szkoleniowca. Nie mam pomysłu, jak to pogodzi, bo jak wiemy na 90% to Robert będzie podstawowym napastnikiem.

0

Wszystkiego dobrego dla wszystkich ojców na tej stronie. Cierpliwości do dzieciaków i pamiętajcie, że szybko zleci do tej 18stki i w końcu będziecie mogli ich spakować i wysłać kurierem, gdzie tylko chcecie.

0

@Destroyer_of_Worlds A mam teraz wymieniać w ilu spotkaniach ratował nam dupe? Jest tego dziesiątki razy więcej, ale o tym nie napiszesz, bo ci nie pasuje pod narracje.

0

@Destroyer_of_Worlds Kogo mamy w tym środku obrony? Cubarsiego? który ma 17 lat i bardzo łatwo jest go zajechać, Kounde? który w środku obrony gra tragicznie, przesuwając go do środka, tracimy świetnego bocznego obrońcę. Christensen? Który jest o klase słabszy od Araujo i może częściej grać na defensywny pomocniku, Inigo? Który nie ma doświadczenia w Europejskich pucharach i ma 33 lata, czy może Faye, Garcia, Lenglet? Którzy są kotami w worku, bez jakiejkolwiek gwarancji, że sobie poradzą. Nie bierzesz też pod uwagę kontuzji, kartek czy po prostu słabszej formy, po odejściu Araujo będziemy mieć tragedię w środku obrony.

3

@suszini dlaczego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że Lukebakio zejdzie w przerwie.

0

@MesQueUnClub96 dziękuję za komplement młodzieńcu.

0

Lukebakio do zmiany w przerwie. Dostał żółtką kartkę a nie potrafi bronić, więc bardzo duże ryzyko, że wyleci z czerwoną.

0

@Lionel_Messi10 czyli kto według ciebie?

1

@Lionel_Messi10 To tak naprawdę wróżenie z fusów, nie ma pewności i dowodów - kto to jest.

0

@maroon Wydaje mi sie, że teraz dużo więcej osób pójdzie zagłosować.

4

To trzeba pochwalić...


3

@mekston Wyobraź sobie, że ten przepis jest do dnia dzisiejszego. Barcelona goni wynik np z Getafe, a oni cały mecz grają w ten sposób :D Przecież to by człowiek jakieś nerwicy dostał.

4

@mekston można było ugrać bardzo dużo czasu, mało sportowe ale bardzo skuteczne.

9

Jak dobrze, że to już jest zakazane.


2

Kim jest ten młodziutki przystojniak z 7 w Portugalii?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

HERE WE GO: Michael Olise zostanie nowym zawodnikiem Bayernu Monachium

45 mln klauzula wykupu dla Crystal Palace + 5 mln bonusu.

Bayern Monachium osiągnął już porozumienie w sprawie kontraktu i wynagrodzenia Olise.



[Fabrizio Romano]

1

@Patrykl145 ciężko wymyślec jakąś kombinacje, żeby mi ona wyskakiwała :D

2

Zaskoczyła mnie trochę ta reklama na la rambli, tak zwane piekło kobiet :D

https://zapodaj.net/plik-Lz7nQqD9qC

5

Mógłby przyjść nawet teraz z tej Arabii Saudyjskiej na 2-3 lata :D


1

Kazio "yyyy" Węgrzyn.

2

@TR3YWAY Dla mnie nie jest, przez cały mundial jego zespół oddał tyle strzałów, co drużyna Probierza w meczu z Holandią. Na Mundialu wyszliśmy z grupy tylko dzięki Szczęsnemu, bo w obronie wyglądaliśmy słabo i dopuszczaliśmy rywali do 100% okazji w każdym spotkaniu. Nawet nie chce mi sie wspominać jak wyglądaliśmy w ataku, bo tak tragicznie nie było nawet za Smudy. Można tez dodać słabą atmosfere w szatni za Michniewicza, o której mówił np Lewandowski czy Zieliński. Różnica między Probierza a Michniewiczem jest taka, że Michał próbuje grać w piłkę i dodaje pewności siebie zawodnikom, jedynie w taki sposób drużyna może sie rozwinąć i łapać pewność siebie. Michniewicz zabił pewność siebie zawodników, bo skupił sie tylko na grze defensywnej i wybijaniu piłki do przodu.

6

@TR3YWAY Skoro nie mogę ocenić Michniewicza, bo był krótko, to czemu oceniasz Probierza, który jest bardzo krótko?

8

@TR3YWAY A ja sie nie zgodzę, jego reprezentacja grała anty-futbol, nie mieli nawet chęci, żeby spróbować grać ofensywnie. Nie ma możliwości, żeby jego zespół sie rozwinął, ponieważ nawet nie próbowali grać w piłkę.

41

a po zalaniu, czarnoskóry mężczyzna sie zawinął i została samotną matką, która musiała wychować Klaudie.


0

@MesQueUnClub96 Nie zmienisz swojego życia siedząc 24/7 na la rambli.

1

@Danny Gaucho Jasne, ja tylko odpowiadam na tym samym poziomie - w jaki ty zaczepiasz. Co ma wrzucenie tego postu, do jakiś "pamięciówek" które sugerujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?