3

Jak w tym klubie miało być dobrze? Xavi ze swoimi ludźmi to zwykli amatorzy.

Doktor Xavi Valle i Edu Pons, osoba odpowiedzialna za GPS na treningach i analizę danych również odchodzą z klubu. FC Barcelona zakończy czystkę w pierwszym zespole zwalniając w sumie czternaście osób. Nie można wykluczyć, że odejdzie ktoś jeszcze. W klubie wykryto ewidentne braki w sekcji przygotowania fizycznego i regeneracji kontuzjowanych zawodników dlatego reakcja klubu była zdecydowana, aby dokonać zmian w tym obszarze.

[@fansjavimiguel] (1️⃣)

3

@abram3k Co ty bredzisz chłopaku, ja w wieku 25 lat postawiłem swój własny dom i spłaciłem ogromny kredyt po ojcu, który całe życie pije. Więc skończ sobie zmyślać i tworzyć teorie spiskowe, bo akurat pieniądze mam, bo ciężko pracuje. Po drugie nie są żadnym wyznacznikiem człowieka. Hajsem podniecają się tylko przegrywy, którzy nie mają jak sie dowartościować i są popsuci dzisiejszym światem.

0

@Faro ja tylko poczytać komentarze przyszedłem, przez tym jak wyląduje to w gorących dyskusjach.

3

Szkoda, że Gruzja gra z Hiszpanami

0

Mamardaszwili to chłopak z rocznika 2000. Myślałem, że on jest dużo starszy. Bardzo duży potencjał i mnóstwo czasu ma rozwój.

0

@Hindus Bez przesady, Cristiano jest w takim wieku i formie, że wszyscy widzą jak mało daje tej reprezentacji.

8

Grając z Ronaldo w pierwszym składzie, bardzo szybko zakończą swoją przygodę w tym turnieju. Cristiano w tym wieku, to może być jedynie jokerem na zmęczonego rywala.

0

@abram3k
Mówi to chłop który wszystkim ubliża na Twitterze. Powyzywaj jeszcze, chociaż ego urośnie i poczujesz ekscytacje w swoim nudnym i smutnym życiu, bo innego wytłumaczenie na to nie ma, jak ty sie zachowujesz.

0

Ileż można symulować? matko boska, daj se spokój chłopie.

0

@abram3k Ty za to jesteś specjalista, który sobie zaprzecza co drugi dzień. Bardzo często nawet eksperci, mają różne zdanie na temat rzutu karnego, oni też się nie znają?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Powinien być karny dla Gruzji

2

@Ojciec5tkidzieci a jakiś inny Pepe jest co ma 46 lat?

2

@mextexperu O czym piszesz? Przecież Pepe ma 41 lat.

0

@Rewolucja123 a kto go ciśnie za sylwetke?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Barcasub Jak złapały cie psy, cicho siedzisz w radiowozie, nie mów nic nikomu, zdradzić kumpla jest najgorzej.

1

@Rust_Cohle racja :D już ich nie ma...

4

Widzicie? Nie trzeba być inteligentnym, żeby mieć spore pieniądze na koncie.


1

@barcanawieki Modric z Chorwacją odpadł w ostatniej akcji meczu.Cała nasza reprezentacja była załamana po meczu z Austrią, co widać na vlogu czy zdjęciach. Robert znał naszą sytuację przed ostatnim spotkaniem, więc takie porównania nie mają sensu,bo wiedzieli przed meczem, że grają o honor. Nie dziwi mnie ich radość, skoro pokazali sie dobrze na tle Francji.

0

@MesQueUnClub_87 to już wiemy jak wygląda twoja kobieta, a jak jej nie masz to ta przyszła :)

3

Ale ona była naturalnie piękna


2

zmarł ten Pan motocyklista, który został potrącony mercedesem.


4

@NeroTFP1 masakra, co tam sie dzieje.

5

Pique ostatnio wstawił jakiś numer telefonu, z ciekawości zadzwoniłem, a tam odbiera jakas Anka i zaczyna pytać, Gerard to ty? Kiedy wpadniesz na tą Bachate.


5

Nie wpuszczajcie tych białasów do Polski.


0

@TankerHunter Był zawodnikiem Lechii Gdańsk, gdy Barcelona grała z nimi w Polsce.

7

cudownie


5

@arasz1819 No nie do końca, Ronaldo dużo lepiej strzelał bramki głową i lepiej wykonywał karne, miał też lepszą kondycje i fizyczność.

2

@fur_Deutschland stałe fragmenty gry i drybling można dodać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?