0

@RoberDzik Ja mam tylko nadzieje, ze nie wybierzesz jakiegoś atencjusza, bez wiedzy, który chce zabłysnąć. Jest kilku użytkowników, którzy znają sie na piłce, mądrze o niej piszą i można z nimi merytorycznie podyskutować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

No i brawo, jak Porto nie będzie chciało tyle zapłacić, to trzeba zakończyć negocjacje. Nie ma sensu sprzedawać go za 5mln euro.


0

Mieszanka kury z gołębiem :D


1

@Szklaner Nie zmienia to faktu, że najlepiej poinformowany dziennikarz, pisał od dawna, że ma to być 15 mln euro.

1

@Szklaner Fabrizio Romano pisał o 15 mln. Jest on najbardziej wiarygodny, jeśli chodzi o transfery.




1

@MesQueUnClub_87 Kupowałem wcześniej. Myślałem, że nadal są dostępne.

0

@barcanawieki Carrefour

0

@Lucyfffer No najwyższy poziom rozgrywek w danym kraju + reprezentacja. Ten azjata od lat grywa w 3/4 ligach.

2

@Lucyfffer Różnica jest taka, że Ronaldo i Pepe grają na najwyższym poziomie.

0

@MichuZ44 To pieniądze na takiej stronie, nie idą najpierw na konto fundacji?, która po jakimś czasie przelewa je na konto osoby potrzebującej, czyli tej która założyła zrzutke?

0

@pride1899 a ponoć jest w ciężkim stanie...

0

@Rust_Cohle nie widziałem niestety, a usunąć juz nie mogę.

3

Ale psychol, ponoć z Ukrainy.


1

@Bernard777 Masz sie czym chwalić.

1

Zabierzcie mu internet


14

Prawda, mentalnie są na samym szczycie.

https://x.com/kuba_cule2/status/1806274357003461079

0

@jacobFCB brakuje tylko silnych wiatrów i widoku latającego garażu w częściach.

0

@Chada Ty to powiedziałeś, nie ja.

0

@Trojanek23 to ja gdzieś czytałem, że był trzeźwy ale naćpany.

1

@konrad1661 trzymaj


0

@Trojanek23 On był naćpany. Mówił coś, że jest w grze i na polowaniu.

4

@Popitek12 zmień idola :D

0

@Hindus Casha nie było na Euro.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@RoberDzik nie boisz sie tych pytań? przecież to jest woda na młyn dla śmieszków z la rambli :D

0

Jak waszym zdaniem wygląda pierwsza jedenastka piłkarzy, którzy najbardziej rozczarowali w fazie grupowej Euro 2024?

1

@Jonyx Wczoraj mieliśmy sprzątanie po wypadku drogowym jakos o 13-14. Asfalt był tak nagrzany, że człowiek pocił sie od samego oddychania :D

4

@Jonyx tymczasem ja w stroju strażaka, gaszący pożary w takie upały :D

0

@MesQueUnClub96 Cancelo i Felixowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?