Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Ja mam tylko nadzieje, ze nie wybierzesz jakiegoś atencjusza, bez wiedzy, który chce zabłysnąć. Jest kilku użytkowników, którzy znają sie na piłce, mądrze o niej piszą i można z nimi merytorycznie podyskutować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
No i brawo, jak Porto nie będzie chciało tyle zapłacić, to trzeba zakończyć negocjacje. Nie ma sensu sprzedawać go za 5mln euro.
0
Mieszanka kury z gołębiem :D
1
@Szklaner Nie zmienia to faktu, że najlepiej poinformowany dziennikarz, pisał od dawna, że ma to być 15 mln euro.
1
@Szklaner Fabrizio Romano pisał o 15 mln. Jest on najbardziej wiarygodny, jeśli chodzi o transfery.
1
@MesQueUnClub_87 Kupowałem wcześniej. Myślałem, że nadal są dostępne.
0
@barcanawieki Carrefour
0
@Lucyfffer No najwyższy poziom rozgrywek w danym kraju + reprezentacja. Ten azjata od lat grywa w 3/4 ligach.
2
@Lucyfffer Różnica jest taka, że Ronaldo i Pepe grają na najwyższym poziomie.
0
@MichuZ44 To pieniądze na takiej stronie, nie idą najpierw na konto fundacji?, która po jakimś czasie przelewa je na konto osoby potrzebującej, czyli tej która założyła zrzutke?
0
@pride1899 a ponoć jest w ciężkim stanie...
0
@Rust_Cohle nie widziałem niestety, a usunąć juz nie mogę.
3
Ale psychol, ponoć z Ukrainy.
1
@Bernard777 Masz sie czym chwalić.
1
Zabierzcie mu internet
14
Prawda, mentalnie są na samym szczycie.
https://x.com/kuba_cule2/status/1806274357003461079
0
@jacobFCB brakuje tylko silnych wiatrów i widoku latającego garażu w częściach.
0
@Chada Ty to powiedziałeś, nie ja.
0
@Trojanek23 to ja gdzieś czytałem, że był trzeźwy ale naćpany.
1
@konrad1661 trzymaj
0
@Trojanek23 On był naćpany. Mówił coś, że jest w grze i na polowaniu.
4
@Popitek12 zmień idola :D
0
@Hindus Casha nie było na Euro.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@RoberDzik nie boisz sie tych pytań? przecież to jest woda na młyn dla śmieszków z la rambli :D
0
Jak waszym zdaniem wygląda pierwsza jedenastka piłkarzy, którzy najbardziej rozczarowali w fazie grupowej Euro 2024?
1
@Jonyx Wczoraj mieliśmy sprzątanie po wypadku drogowym jakos o 13-14. Asfalt był tak nagrzany, że człowiek pocił sie od samego oddychania :D
4
@Jonyx tymczasem ja w stroju strażaka, gaszący pożary w takie upały :D
0
@MesQueUnClub96 Cancelo i Felixowi