0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Popitek12 jak sie trzymasz?

1

Prawda jest taka, że jak ktoś ma klase i myśli o drużynie, to wie kiedy ze sceny zejść. Inaczej myślą tylko zawodnicy, którzy indywidualne osiągnięcia stawiają ponad zespół.

0

@FcPortoFan1999 myślałem, że może drugą do 22 :D

1

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 jak w pracy?

0

@NeroTFP1 Z drugiej strony, jaką masz pewność, że ci co sie z niego śmieją, to ci sami co pisali, że sie wypisał z poważnego futbolu? Znam też bardzo dużo osób, które go nie lubią ze względu na charakter i symulki ale potrafią docenić poziom sportowy i profesjonalizm.

0

Jaki piękny świat, jaki piękny świat, gdy sie ma 40 lat.

1

On strzela z tych wolnych, jak mój nayebany ojciec z wiatrówki do szpaków, które wpierdzielały czereśnie.

0

Tacy zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Dziwi mnie fakt, że sobie nie pomyślał: ja wcale lepiej nie wyglądam, więc nie będę sie czepiał na siłe.

https://x.com/w_jaroniewska/status/1807364190723530971

0

@Traba727 Mam nadzieję, że jednak Portugalia nie wygra, jak sie Ronaldo poświęci :D

0

Ta droga krzyżowa Ronaldo na tym Euro jest niesamowita, on więcej leży niż ma piłke. Męczennik, który cierpi za całą drużyne.

0

Co to zmienia?


3

@FabianekMrozek A może po prostu było mniej przerw w spotkaniu? :D

6

Lukebakio to podróbka Dembele z Aliexpress.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szkoda tego Doku - jako jedyny na tym Euro pokazuje chęci i zaangażowanie. Wszyscy go faulują, a on biedny nadal próbuje.

0

@Rust_Cohle Pięknie sie nim bawisz, a małolacik już dywan gryzie przez brak atencji :D

0

@VegetaPolska W tym, że stracą 40 mln euro + jego kontrakt, za który płacą od dwóch sezonów.

2

@MesQueUnClub96 Bardzo zabawnie to brzmi, bo piszesz o najlepszym piłkarzu na świecie. Wszystko takie proste i łatwe. Szkoda tylko, że tyle bramek strzela i bardzo często asystuje.

0

@TaleOfUs jest jakaś kwestia, w której wy jesteście zgodni?

0

@Faro Nie no gdzie, w pierwszych dwóch spotkaniach na tym Euro, to Kante był zdecydowanie najlepszy i to bez dyskusji :)

5

@Comentateiro Patrząc na odejście Kroosa, to moim zdaniem sie osłabił i odczuje to bardzo mocno.

1

@KrwawiaceoczyVEB Węgrzyn wódki nie pije po meczu.

0

Uszy więdną od tego "yyy" Węgrzyna.

0

@Volk Twoim zdaniem jest aż tak zawistnym człowiekiem? :)

1

De Bruyne i Griezmann wyglądem to tak średnio pasują do swoich reprezentacji.

0

@MesQueUnClub96 Czujesz pustke Dodi? Dziwnie patrzy sie na twoje posty, bez odpowiedzi od Chruscika.

0

@Rust_Cohle a to przepraszam :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?