Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Popitek12 jak sie trzymasz?
1
Prawda jest taka, że jak ktoś ma klase i myśli o drużynie, to wie kiedy ze sceny zejść. Inaczej myślą tylko zawodnicy, którzy indywidualne osiągnięcia stawiają ponad zespół.
0
@FcPortoFan1999 myślałem, że może drugą do 22 :D
1
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 jak w pracy?
0
@NeroTFP1 Z drugiej strony, jaką masz pewność, że ci co sie z niego śmieją, to ci sami co pisali, że sie wypisał z poważnego futbolu? Znam też bardzo dużo osób, które go nie lubią ze względu na charakter i symulki ale potrafią docenić poziom sportowy i profesjonalizm.
0
Jaki piękny świat, jaki piękny świat, gdy sie ma 40 lat.
1
On strzela z tych wolnych, jak mój nayebany ojciec z wiatrówki do szpaków, które wpierdzielały czereśnie.
0
Tacy zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Dziwi mnie fakt, że sobie nie pomyślał: ja wcale lepiej nie wyglądam, więc nie będę sie czepiał na siłe.
https://x.com/w_jaroniewska/status/1807364190723530971
0
@Traba727 Mam nadzieję, że jednak Portugalia nie wygra, jak sie Ronaldo poświęci :D
0
Ta droga krzyżowa Ronaldo na tym Euro jest niesamowita, on więcej leży niż ma piłke. Męczennik, który cierpi za całą drużyne.
0
Co to zmienia?
3
@FabianekMrozek A może po prostu było mniej przerw w spotkaniu? :D
6
Lukebakio to podróbka Dembele z Aliexpress.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szkoda tego Doku - jako jedyny na tym Euro pokazuje chęci i zaangażowanie. Wszyscy go faulują, a on biedny nadal próbuje.
0
@Rust_Cohle Pięknie sie nim bawisz, a małolacik już dywan gryzie przez brak atencji :D
0
@VegetaPolska W tym, że stracą 40 mln euro + jego kontrakt, za który płacą od dwóch sezonów.
2
@MesQueUnClub96 Bardzo zabawnie to brzmi, bo piszesz o najlepszym piłkarzu na świecie. Wszystko takie proste i łatwe. Szkoda tylko, że tyle bramek strzela i bardzo często asystuje.
0
@TaleOfUs jest jakaś kwestia, w której wy jesteście zgodni?
0
@Faro Nie no gdzie, w pierwszych dwóch spotkaniach na tym Euro, to Kante był zdecydowanie najlepszy i to bez dyskusji :)
5
@Comentateiro Patrząc na odejście Kroosa, to moim zdaniem sie osłabił i odczuje to bardzo mocno.
1
@KrwawiaceoczyVEB Węgrzyn wódki nie pije po meczu.
0
Uszy więdną od tego "yyy" Węgrzyna.
0
@Volk Twoim zdaniem jest aż tak zawistnym człowiekiem? :)
1
De Bruyne i Griezmann wyglądem to tak średnio pasują do swoich reprezentacji.
0
@MesQueUnClub96 Czujesz pustke Dodi? Dziwnie patrzy sie na twoje posty, bez odpowiedzi od Chruscika.
0
@Rust_Cohle a to przepraszam :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika