0

@FCB_dimiC Ale co ty znów chcesz ode mnie? Grałeś kiedyś w piłkę, miało znaczenie pod tym względem, że trash-talk jest w każdej lidze i jak ktoś gdzieś grał, to o tym wie. Nikt nikomu tym krzywdy nie zrobił, a ty sie doczepiłes i powtarzasz to w kółko. Daj mi żyć chłopaku :D bo na każdym kroku sie mnie czepiasz, jak nie sugerowanie, że multi-konto, to jakieś dziecinne zaczepki. Co ja ci kanapki w szkole kradłem, czy co? :)

0

@K1ngKong7 Nikt nie napisał, żeby się nie wypowiadał. Chodziło o to, że my nie wiemy wszystkiego, bo jesteśmy amatorami w tej dziedzinie.

0

@mrboom To oceniaj aktualny sztab po powrocie zawodników, którzy mają teraz kontuzje. To nie jest w porządku przypisywać im zawodników, którzy byli leczeni przez innych ludzi i innymi metodami.

0

@mrboom Co nie pasuje do narracji? :) To ty podpiąłeś kontuzje w klubie pod sztab, który nie ma nic wspólnego z tymi kontuzjami. De Jong? Przecież on trenował z kontuzją, bo chciał wrócić na Euro i swoją głupotą przeciągnął kontuzje w czasie, bo w czerwcu już częściowo trenował z drużyną. Więc co ma sztab do tego, skoro pogłębił kontuzje na kadrze? Araujo? To samo, większość jego urazów w ostatnim czasie, jest na treningach/meczach reprezentacji.

0

@mrboom Co ma sztab Flicka i w większości Xaviego, do kontuzji Dembele, Umtitiego i Fatiego?

@MikeBajson co to zmienia? stwierdziłeś, że nie powinien wracać na boisko, więc napisałeś, że ludzie w klubie mają lepszą wiedze od nas czyli kibiców.

4

@mrboom dlaczego nie jest? pracują tam profesjonaliści, którzy widzą go na treningach, mają dostęp do markerów zmeczeniowych i widzą poziom regeneracji mięśni.

5

@MikeBajson Czyli sugerujesz, że ty wiesz lepiej od sztabu Barcelony, kiedy powinien zostać dopuszczony do gry?

0

@Barcanajlepszyteam Yamal tyle lat młodszy, a nawet jak był zły, to zostawia to dla siebie i pokazuje klase :)

1

@Faro Też czekam na cały mecz. Chłopak wraca po kontuzji, potrzebuje czasu.

5

Po internecie krążą zdjęcia w których Robert nie chciał zostać zmieniony, bo był napalony na trzecią bramke. Dla mnie osobiście jest to słabe zachowanie, Victor czeka na zmianę, a chłop chwilę przed pokazują do trenera ręka, żeby Pau usiadł, bo on będzie grał.


25

Yamal ma bardzo dużo boiskowej inteligencji, bo potrafi odpoczywać na boisku. Pod tym względem przypomina pewnego Argentynczyka, który nigdy nie biegał na darmo.

0

@Faro Był spóźniony w defensywie, gubił krycie, stracił głupio kilka piłek, nie ma szybkości, zwinnosci i dynamiki

0

@Destroyer_of_Worlds Twoim tokiem rozumowania, wszyscy obrońcy są słabi, bo mógłbym tego typu błędu wyciągnąć wszystkim najlepszym zawodnikom na świecie. Nie napiszesz już o tym, że był najlepszym naszym piłkarzem w defensywie w ostatnich latach i ratował nam dupe dziesiątki razy więcej, niż popełniał błędy.

Narracja dobierana na przestrzeni jednego błędu, jakie to dojrzałe.

0

@Destroyer_of_Worlds Liderem obrony jest za każdym razem jak wraca. Co do zdrowia, trzeba dać mu szanse u nowego trenera z nowym sztabem, bo w końcu w Barcelonie pracują profesjonaliści.

1

@Faro Ale czemu ty mi wmawiasz coś czego nie powiedziałem? Jaki ma sens taka dyskusja? :)

@WiernyKibic111 Ferran jest fatalny, nie jest trudno wyglądać lepiej od niego. Nie zmienia to tego, że Fati zagrał słabo, bo wraca po kontuzji.

1

@Destroyer_of_Worlds Araujo pasuje do tego grona, prawie tak samo jak prostytutce majtki.

3

@Faro A ty musisz na siłe szukać nic nie znaczących szczegółów w jego grze, żeby go pochwalić. Chłopak zagrał słabo, bo wraca po kontuzji. Jest to normalne i bardzo często spotykane.

0

@ViscaelBarca2007 No moim zdaniem bez sensu jest trzymać chłopaka, który zarabia duże pieniądze i dawać mu grać raz w miesiącu, bo piłkarsko jest słabszy od Olmo, Raphinhi czy Fermina. Jedyne gdzie może grać i dostawać minuty to skrzydłowy, ewentualnie napastnik jako zmiennik Roberta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@ViscaelBarca2007 Zobacz ilu my mamy dobrych zawodników na ofensywnym pomocniku. On byłby z 5 w kolejce na tą pozycję, jak już ma grać to na skrzydle kosztem Ferrana.

0

@jacobFCB Za mało ci problemów i dziur w obronie? :)

4

Bardzo przyjemne uczucie wygrywać wysoko bez większych problemów.

3

@MOLESTA Ferran sie nie liczy, czy co?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Fati kuleje, kolano mu wyskoczyło.

0

Dziwnie słucha sie Ćwiąkały, biorąc pod uwagę fakt, że to mecz w Lidze Mistrzów, a nie w La Lidze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Matko boska haha


8

@Awtameok_Klana To bardzo dziecinne podejście. Nie trzeba robić z siebie kurw*, bo partner nią jest :)

3

@wojopancer Wspieram go, żeby wrócił do zdrowia, pokazał sie z dobrej strony, a latem został sprzedany za duże pieniążki do Premier League.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?