1

@MOLESTA Przecież tematem jest mecz Legii. Nie dodawaj sobie, bo każdy wie, o czym jest dyskusja tylko ty udajesz, że tego nie widzisz. Nie potrafisz normalnie dyskutować, tylko sie unosisz i dobierasz narracje pod siebie, żeby komuś ubliżyc albo zaczepić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@MesQueUnClub96 Takim tokiem rozumowania. Real ma słabszym piłkarzy od Lille, a Barcelona od Monaco.

4

@MesQueUnClub96 Przecież Betis ma o kilka klas lepszych piłkarzy.

1

@Stinger_ Tak wiem, mówię ogólnie o jego występach w Europie :)

3

Ktoś tam niżej śmiał się z tego Pekharta, a co oglądam Legie w pucharach to on strzela bramki.

1

dobry adwokat i chłop dostanie z 6-8 lat.


0

@Faro Też mi sie wydaje, że albo my albo oni.

0

Davies za każdym razem jak jest pytany o Flicka, powtarza, że traktuje go jak ojca i swój najlepszy okres miał właśnie za Haniego. Chłopakowi kończy sie kontrakt w 2025, a on jest kilka poziomów nad Balde. Mam nadzieję, że zarząd o nim pomyśli, bo ten transfer byłby możliwy, ze względu na jego relacje z naszym trenerem.

0

@Azazel_Pazuzu to odkop kontuzje Dembele, Depaya czy Pedriego. Też grali w tygodniu, a na zgrupowanie nie pojechali, bo nie byli gotowi na 90 minut. Jest to normalne, a wy szukacie afery na siłe.

1

Dzisiaj prawdziwy test dla naszego reprezentanta Maxiego Oyedele.

0

@Azazel_Pazuzu Ale to jest hipokryzja i dobieranie narracji pod siebie :D De Jong?

0

@mekston Pewnie nie jest gotowy na pełne 90 minut. Dembele kiedyś też wrócił, po chwili było zgrupowanie i został w Barcelonie, bo nie był gotowy na pełne obciążenie i 90 minut :) identyczny przypadek mamy teraz z De Jongiem, też wrócił a nie dostał powołania.

3

@KamQiX Trener reprezentacji ich nie powołał, bo wracają po kontuzjach. Podobnie było u nas np z Dembele, widać, że dbają we Francji o piłkarzy i zdrowie piłkarzy stawiają na pierwszym miejscu.

0

@NeroTFP1 Chyba, że Barcelona grałaby na najwyższym poziomie, to mógłbym się poświęcić, żyć tyle lat i srać pod siebie :)

1

@BorzyKrzys Interesujące. Skoro ktoś go molestował, to mógł iść na policje. Powinni ich wszystkich zamknąć, bo oni dobrze wiedzieli co sie działo na tych imprezach. Przeorane mózgi od narkotyków i alkoholu, bez kręgosłupa moralnego.

1

@mekston No dobrze, ale nie zmienia to tego, że jest najlepszym zawodnikiem tych rozgrywek. Napisałem tylko prawde, która boli zaślepionych kibiców :)

7

@speed1 Ronaldo w Lidze Mistrzów ma więcej bramek, asyst, zdobytych pucharów i kluczowych bramek w najważniejszych meczach.

2

Nie ma co sie dziwić, bo Ronaldo to najlepszy zawodnik Ligi Mistrzów w historii.


3

@Lionel_Messi10

Natomiast drugim znakiem zapytania jest zgłoszony przez Stany Zjednoczone przedstawiciel gospodarza. Ben Jacobs przekonuje, że niemal przesądzone jest to, że zostanie nim Inter Miami w składzie z Lionelem Messim, Luisem Suárezem, Sergio Busquetsem czy Jordim Albą.

Uważa on, że szalę na korzyść amerykańskiej drużyny przechylił fakt wygrania zasadniczej części Major League Soccer.

Wcześniej spekulowano, że przedstawicielem gospodarza imprezy zostanie docelowy zwycięzca tamtejszych zmagań po fazie play-offów, ale finał zmagań zaplanowany jest na 7 grudnia. Z kolei losowanie fazy grupowej ma odbyć się kilka dni wcześniej.

https://transfery.info/aktualnosci/nie-ma-cristiano-ronaldo-bedzie-lionel-messi-inter-miami-z-szansa-na-gre-w-klubowych-mistrzostwach-swiata/224578

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@mekston Inter wygrał zasadniczą część Major Super League i dlatego ma być gospodarzem i przedstawicielem Stanów Zjednoczonych w tych rozgrywkach.

0

@Marian_Pazdzioch z Majczakiem czy Żakiem też widziałem memy, a Jaworka tysiące ludzi też wyzywa od najgorszych.

Co do memów, to robią je ludzie, którzy śmieją sie tragedii i nazywają to czarnym humorem, bo to takie zabawne i mają dystans.

0

@Lionel_Messi10 Czyli widzisz, nie oglądasz większości a naskoczyłeś na mnie i napisałeś, że mi współczujesz przedstawiając fałszywe statystyki.

0

@Lionel_Messi10 Skoro oglądasz jego mecze, to skąd pomysł z 7 czystymi kontami? Skoro zagrał z 10 spotkań w tym sezonie.

0

@tbas Wydaje mi się, że Ancelotti nie wytrzyma do końca sezonu.

0

@Lionel_Messi10 Taki tam detal, nie ma za dużej różnicy, między 7 czystymi kontami bramkarza, a 7 wybronionymi strzałami. Musisz częściej oglądasz Aston Villa, żeby nadrobić i mieć wiedzę na temat Martineza, bo w końcu wylecisz z ambasady, jak koledzy, których tak odznaczasz to przeczytają :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Lionel_Messi10 Kolego, przecież ty jesteś największym fanem Martineza, a nie oglądasz jego spotkań i sugerujesz sie fejk statystykami z twittera?

0

@Lionel_Messi10 Ty piłeś alkohol dzisiaj? Czy policzyłeś mu mecze towarzyskie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?