- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1341 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1341 Culés
2
Bieber wchodził na salony mając bodajże 14 lat. Pamiętam, że dostawał hejt, że jest ciepły i że jest gwiazdeczka z youtubea. Teraz nagle ludzie tworzą kompilacje, jak przez lata był traktowany przez starszych ludzi z branży. Pink mając 40 lat całowała go na scenie bez jego zgody, gdy miał zaledwie osiemnastkę, już wcześniej czyniono mu seksualne aluzje, dotykano, czyniono żarciki, że powinien się rozebrać, pokazac klatę. Przez sprawę Diddyego i to, że Bieber jako małolat mógł być świadkiem niektórych rzeczy, bo Diddy go niejako promował, już inaczej patrzy się na jego osobę. Zresztą jakiś czas temu udzielił emocjonalnego wywiadu, gdziw mowil, że czuł się źle traktowany i to odbiło się na jego psychice, a parę lat temu wydał kawałek "Lonely", gdzie rozliczał się z bolesnymi cieniami swojej kariery.
1
@BorzyKrzys Interesujące. Skoro ktoś go molestował, to mógł iść na policje. Powinni ich wszystkich zamknąć, bo oni dobrze wiedzieli co sie działo na tych imprezach. Przeorane mózgi od narkotyków i alkoholu, bez kręgosłupa moralnego.
1
@Arden Łatwo powiedzieć iść na policję. Jak sam zauważyłeś, nie bez powodu wszyscy siedzieli cicho od prawie 30 lat, pomimo setek poszkodowanych przez samego Didiego i być może tysięcy przez jego działalność. Mówimy o człowieku, który jest oskarżany przez środowisko muzyczne (choćby Eminem wielokrotnie o tym mówił) o zlecenia morderstwa na legendę rapu Tupaca.