Aragorn33
Dołączył/a: lipiec 2022
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kurkmen ale inflacja to też ich wina i właśnie będą ją dokarmiać dodatkami węglowymi na kredyt.
1
@Kurkmen to nie wynik inflacji tylko niebywałego sukcesu PiSu czyli doprowadzenia do braków węgla w kraju, który rzekomo ma zapasy surowca na 200 lat.
Porównałbym to do sukcesu Wenezueli, gdzie władzom udało się doprowadzić do braków paliwa w w sytuacji, gdy kraj ma bogate zapasy surowca.
3
@MesQueUnClub96 + wypłacany jest z kredytu/dodruku złotego i będzie miał działanie proinflacyjne (a więc stopy procentowe kredytów znowu będą musiały pójść w górę albo inflacja zacznie przebijać z 20%). Ekonomia po pisowsku
0
@darek60 media nie dostały, a plują nieustannie.
0
@Marcelinho99 jak zwykle niemcy wszystko zepsuli
1
To teraz pozostaje już tylko jedna rzecz do zrobienia - Lewy na ten cały jad wylewający się z niemieckich mediów musi odpowiedzieć intensywnym gradem goli.
Piękny dzień :)
0
@HypeR żaden nie gra w lidze hiszpańskiej ;p
0
@kejdzi Griezmanna
6
@Janas11224 no bo to nie jest Polak tylko german striker ;p
4
@Salchent a tutaj piszemy o notatniku i tak to się kręci ;p
3
@macio_944 a Jan Paweł nie powinien być drugi? ;p
0
Podobno jutro w Bildzie ma się pojawić tekst o tym, że koledzy nie chcą grać z Lewandowskim o czym ma świadczyć to, że nie podawali mu piłek na pierwszym treningu.
Co prawda Lewy jeszcze nie trenował, ale Bild podobno tekst ma już gotowy.
8
Wiemy, oglądamy Romero ;p
2
@macio_944 jakby nie patrzeć to jedyny stream w necie pozwalający zobaczyć lądowanie na żywo ;p
1
@barcelonaLM testy medyczne
2
@barcelonaLM Georgina Leger top (razem z Sarah)
0
@barcowy1899 a o co konkretnie chodzi? To Bayern tak stawiał sprawę a nie T. Ćwiąkała.
0
@Kuczek jak Lewy wyłączy tryb samolotowy w telefonie :)
0
@kiper09 wydaje mi się, że nie wszystko jeszcze zostało dopięte i Barcelona planuje prezentację, gdy Lewy będzie albo w Barcelonie albo w Miami, gdzie będzie mógł podpisać kontrakt.
Te wczorajsze komunikaty zostały wymuszone przez oficjalne ogłoszenia Bayernu, który na sam koniec chciał nam jeszcze raz podstawić nogę.
0
@masq może to kontrowersyjne w tej chwili, ale w perspektywie 2/3 lat pewnie będzie z przodu zarządzał Gavi.
0
@AlexDark00 Messi jest 2 lata młodszy i na razie w PSG nie radzi sobie tak jak w Barcelonie ;)
3
@Kondziubarca Pinokio w życiu słowa prawdy nie powiedział. Jeżeli ktoś się interesował prasą branżową to wie, że pierwsze sygnaly o inflacji nadchodziły już w 2019 r. i nie miały żadnego związku ani z wojną ani nawet z pandemią.
Niech się Morawiecki pochwali jak bardzo nas zadłużyli od 2015 r. (a przecież mieliśmy czasy hossy), jak niewiele wydali na inwestycje, ile kasy rozdali i wreszcie ile kasy wydrukował NBP w ostatnich latach - to będziemy wiedzieć skąd do nasz "przyszła" dzisiejsza inflacja.
7
@kuz nie lubię za bardzo Ronaldo, ale ocenianie go w obecnej sytuacji, gdzie ma 37 lat na karku jest raczej nieuczciwe :)
0
@Clue niby dlaczego? Ja jestem nowy, ale Barcelonie kibicuję od 2004 r. ("przyszedłem" razem z Deco).
0
@Peciak Bo wiele osób zapomina lub nie mówi o aferach, które wybuchały za czasów rządów Tuska, a potem Kopacz. (...)
Największym błędem PO była polityka służenia Niemcom, poprzez brak dbania o interesy swojego kraju. (...) Na sam koniec dowalili większym Vatem, podwyższeniem o 7 lat kobietom wieku emerytalnego (żadnych protestów czy marszów nie było), zajumaniem kasy z OFE, brakiem podwyżek dla kluczowych pracowników sektorów edukacji czy zdrowia."
Ja tu nic o PiSie nie widzę, wręcz przeciwnie - argument z OFE użyty w celu pokazania, że te PO to gorsze od PiSu było :)
0
@Peciak no i o to chodzi - skoro z kupki na kupkę przeniosły obie partie, ale przy okazji tylko jedna z nich część ukradła dla siebie to dlaczego twierdzisz, że to "przeniesienie" jest aferą tej partii, która przeniosła a nie tej, która przeniosła i przy okazji 15% ukradła?
0
@michal26 z tego co rozumiem to Xavi traktuje go jak zadaniowca (ala Kessie), czyli nie tyle ma być zmiennikiem Alby co ma wchodzić w konkretnych sytuacjach, gdy Xavi będzie potrzebował odmiennej gry zawodnika grającego na LO.
0
@Pawel13sz z taką kadrą nie odstawalibyśmy od nikogo, więc spokojnie można byłoby walczyć o wygraną.
Oczywiście to nie są czasy Guardioli i nie wyprzedzamy wszystkich o kilka długości, ale po tym okienku nie gralibyśmy już w europejskiej 2 lidze.
5
Przyjmując 3 założenia tj.
1) Kounde, Alonso i Azpi dołączą do Barcelony
2) Fati, Dembele i Pedri zapomną o kontuzjach i rozegrają w miarę pełny sezon
3) Real nie zrobi już więcej transferów do klubu (co zapowiedział Ancelotti)
to według mnie będziemy faworytami przynajmniej do odzyskania mistrzostwa Hiszpanii.
W przeciwieństwie do Realu będziemy mieli głębie składu i każdą pozycję obsadzoną topowymi piłkarzami i solidnymi zmiennikami.
Oczywiście w trakcie sezonu wszystko może się zdarzyć, ale na papierze obecnie nasza kadra byłaby najmocniejsza, więc nie rozumiem tych wątpliwości podnoszonych w niektórych komentarzach na la rambli co do możliwości walki z Realem w przyszłym sezonie.
0
@barcelonaLM już ma tytuł sportowca roku ;p nikt Lewemu nie da tytułu za głośny transfer.