0

@Kurkmen ale inflacja to też ich wina i właśnie będą ją dokarmiać dodatkami węglowymi na kredyt.

1

@Kurkmen to nie wynik inflacji tylko niebywałego sukcesu PiSu czyli doprowadzenia do braków węgla w kraju, który rzekomo ma zapasy surowca na 200 lat.

Porównałbym to do sukcesu Wenezueli, gdzie władzom udało się doprowadzić do braków paliwa w w sytuacji, gdy kraj ma bogate zapasy surowca.

3

@MesQueUnClub96 + wypłacany jest z kredytu/dodruku złotego i będzie miał działanie proinflacyjne (a więc stopy procentowe kredytów znowu będą musiały pójść w górę albo inflacja zacznie przebijać z 20%). Ekonomia po pisowsku

0

@darek60 media nie dostały, a plują nieustannie.

0

@Marcelinho99 jak zwykle niemcy wszystko zepsuli

1

To teraz pozostaje już tylko jedna rzecz do zrobienia - Lewy na ten cały jad wylewający się z niemieckich mediów musi odpowiedzieć intensywnym gradem goli.
Piękny dzień :)

0

@HypeR żaden nie gra w lidze hiszpańskiej ;p

0

@kejdzi Griezmanna

6

@Janas11224 no bo to nie jest Polak tylko german striker ;p

4

@Salchent a tutaj piszemy o notatniku i tak to się kręci ;p

3

@macio_944 a Jan Paweł nie powinien być drugi? ;p

0

Podobno jutro w Bildzie ma się pojawić tekst o tym, że koledzy nie chcą grać z Lewandowskim o czym ma świadczyć to, że nie podawali mu piłek na pierwszym treningu.
Co prawda Lewy jeszcze nie trenował, ale Bild podobno tekst ma już gotowy.

8

Wiemy, oglądamy Romero ;p

2

@macio_944 jakby nie patrzeć to jedyny stream w necie pozwalający zobaczyć lądowanie na żywo ;p

1

@barcelonaLM testy medyczne

2

@barcelonaLM Georgina Leger top (razem z Sarah)

0

@barcowy1899 a o co konkretnie chodzi? To Bayern tak stawiał sprawę a nie T. Ćwiąkała.

0

@Kuczek jak Lewy wyłączy tryb samolotowy w telefonie :)

0

@kiper09 wydaje mi się, że nie wszystko jeszcze zostało dopięte i Barcelona planuje prezentację, gdy Lewy będzie albo w Barcelonie albo w Miami, gdzie będzie mógł podpisać kontrakt.
Te wczorajsze komunikaty zostały wymuszone przez oficjalne ogłoszenia Bayernu, który na sam koniec chciał nam jeszcze raz podstawić nogę.

0

@masq może to kontrowersyjne w tej chwili, ale w perspektywie 2/3 lat pewnie będzie z przodu zarządzał Gavi.

0

@AlexDark00 Messi jest 2 lata młodszy i na razie w PSG nie radzi sobie tak jak w Barcelonie ;)

3

@Kondziubarca Pinokio w życiu słowa prawdy nie powiedział. Jeżeli ktoś się interesował prasą branżową to wie, że pierwsze sygnaly o inflacji nadchodziły już w 2019 r. i nie miały żadnego związku ani z wojną ani nawet z pandemią.
Niech się Morawiecki pochwali jak bardzo nas zadłużyli od 2015 r. (a przecież mieliśmy czasy hossy), jak niewiele wydali na inwestycje, ile kasy rozdali i wreszcie ile kasy wydrukował NBP w ostatnich latach - to będziemy wiedzieć skąd do nasz "przyszła" dzisiejsza inflacja.

7

@kuz nie lubię za bardzo Ronaldo, ale ocenianie go w obecnej sytuacji, gdzie ma 37 lat na karku jest raczej nieuczciwe :)

0

@Clue niby dlaczego? Ja jestem nowy, ale Barcelonie kibicuję od 2004 r. ("przyszedłem" razem z Deco).

0

@Peciak Bo wiele osób zapomina lub nie mówi o aferach, które wybuchały za czasów rządów Tuska, a potem Kopacz. (...)

Największym błędem PO była polityka służenia Niemcom, poprzez brak dbania o interesy swojego kraju. (...) Na sam koniec dowalili większym Vatem, podwyższeniem o 7 lat kobietom wieku emerytalnego (żadnych protestów czy marszów nie było), zajumaniem kasy z OFE, brakiem podwyżek dla kluczowych pracowników sektorów edukacji czy zdrowia."

Ja tu nic o PiSie nie widzę, wręcz przeciwnie - argument z OFE użyty w celu pokazania, że te PO to gorsze od PiSu było :)

0

@Peciak no i o to chodzi - skoro z kupki na kupkę przeniosły obie partie, ale przy okazji tylko jedna z nich część ukradła dla siebie to dlaczego twierdzisz, że to "przeniesienie" jest aferą tej partii, która przeniosła a nie tej, która przeniosła i przy okazji 15% ukradła?

0

@michal26 z tego co rozumiem to Xavi traktuje go jak zadaniowca (ala Kessie), czyli nie tyle ma być zmiennikiem Alby co ma wchodzić w konkretnych sytuacjach, gdy Xavi będzie potrzebował odmiennej gry zawodnika grającego na LO.

0

@Pawel13sz z taką kadrą nie odstawalibyśmy od nikogo, więc spokojnie można byłoby walczyć o wygraną.
Oczywiście to nie są czasy Guardioli i nie wyprzedzamy wszystkich o kilka długości, ale po tym okienku nie gralibyśmy już w europejskiej 2 lidze.

5

Przyjmując 3 założenia tj.
1) Kounde, Alonso i Azpi dołączą do Barcelony
2) Fati, Dembele i Pedri zapomną o kontuzjach i rozegrają w miarę pełny sezon
3) Real nie zrobi już więcej transferów do klubu (co zapowiedział Ancelotti)

to według mnie będziemy faworytami przynajmniej do odzyskania mistrzostwa Hiszpanii.
W przeciwieństwie do Realu będziemy mieli głębie składu i każdą pozycję obsadzoną topowymi piłkarzami i solidnymi zmiennikami.
Oczywiście w trakcie sezonu wszystko może się zdarzyć, ale na papierze obecnie nasza kadra byłaby najmocniejsza, więc nie rozumiem tych wątpliwości podnoszonych w niektórych komentarzach na la rambli co do możliwości walki z Realem w przyszłym sezonie.

0

@barcelonaLM już ma tytuł sportowca roku ;p nikt Lewemu nie da tytułu za głośny transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?