0

Pawłowskiemu włączył się Messi przy strzale z wolnego.

2

Rakieta jak odpali rakietę to trza uważać.

1

Drugi z pierwszych meczów półfinałowych Copa Libertadores Boca-Palmeiras zawiódł. 0;0 po 90min na Bombonerze.
@escarabajo @mekston

5

Za późno zaczęli odrabiać


https://pbs.twimg.com/media/Dpp7riwWkAEeNbe.jpg

2

German Cano druga bramka dla Fluminese i jest 2;2 w półfinale Copa Libertadores
https://x.com/VarzeaFC11/status/1707217178343133490
@escarabajo

0

Alan Patrick na 2;1 dla Internacionalu z Fluminense
https://x.com/VarzeaFC11/status/1707213671758200932
@escarabajo

2

Hugo Mallo strzela na 1;1 w półfinale copa libertadores dla Interu Porto Alegre z Fluminese
https://tiny.pl/c5lng
@escarabajo

1

Harden jaki zaciesz przy drugiej bramce Houston :)


1

Yedlin robi karnego.

3

Kryminał Fariasa i gol stadiony świata Dorseya dla Houston.


1

@escarabajo Na oficjalnym yt powinien szybko wlecieć skrót spotkania
https://www.youtube.com/@Libertadores/videos

2

2

@Kuba_1 I tak mała szansa na playoff więc dzisiaj finał sezonu dla Miami.

2

@Kuba_1 Alby też nie ma


1

@Lionel_Messi10 Dla nas jutrzejszy.

0

LDJ kolejna bramka dla PSV
https://streamin.me/v/5309fa32

0

@norbi77 No twardo gra.

0

@Encore Dla mnie nie było.

1

@Khajio Lozano ma większy dystans od Osimhena.

0

@Kgorecki2500 Szkoda, że Iorwetha nie dali w trójce.

1

@kostek579 Tylko tu jest wpw na posterunku i po takich wyzwiskach delikwent idzie na wypoczynek w postaci bana.

3

@Kapitan hawk Jakie tam jest przyzwolenie na patolke w komentarzach to szok. Gavi notorycznie nazywane od psów(raz nawet widziałem, że jakiś redaktor dał gwiazdkę pod taki wysryw). Fermin ma niby twarz proszącą się o kontakt z pięścią a Yamal to Hugo XD. Nie dziwię się, że dużo kibiców Realu woli siedzieć u nas.

3

@Kapitan hawk znęcasz się nad chłopakami z kafejki do tego stopnia, że popuścili trochę.
https://zapodaj.net/plik-3rGgihhGIu

0

@kampe Bellingham też mógł czerwo wyłapać. Sędzia brał poprawkę na to, że to mecz derbowy.

0

@Mario96w Bilansem bardziej egekło niż pełny lider.

1

No i mamy lidera ex aequo z Gironą.

0

@kuz Jak Jude nie może teges w teges to musi podać. Taki sofcik, czaisz.

2

@macio_944 Jakby im się chciało to by już 5:0 wygrywali.

2

@FcPortoFan1999 Kylian Mbappe jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Luczo w celu uzyskania indywidualnych korzyści.

0

@4drian0 Co do zasady to prawidłowa reakcja na dyskusje ale Modrić jest kapitanem i powinien mieć możliwość rozmów z arbitrem . No chyba, że poszła jakąś obelga to inna sprawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?