Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pawłowskiemu włączył się Messi przy strzale z wolnego.
2
Rakieta jak odpali rakietę to trza uważać.
1
Drugi z pierwszych meczów półfinałowych Copa Libertadores Boca-Palmeiras zawiódł. 0;0 po 90min na Bombonerze.
@escarabajo @mekston
5
Za późno zaczęli odrabiać
https://pbs.twimg.com/media/Dpp7riwWkAEeNbe.jpg
2
German Cano druga bramka dla Fluminese i jest 2;2 w półfinale Copa Libertadores
https://x.com/VarzeaFC11/status/1707217178343133490
@escarabajo
0
Alan Patrick na 2;1 dla Internacionalu z Fluminense
https://x.com/VarzeaFC11/status/1707213671758200932
@escarabajo
2
Hugo Mallo strzela na 1;1 w półfinale copa libertadores dla Interu Porto Alegre z Fluminese
https://tiny.pl/c5lng
@escarabajo
1
Harden jaki zaciesz przy drugiej bramce Houston :)
1
Yedlin robi karnego.
3
Kryminał Fariasa i gol stadiony świata Dorseya dla Houston.
1
@escarabajo Na oficjalnym yt powinien szybko wlecieć skrót spotkania
https://www.youtube.com/@Libertadores/videos
2
@escarabajo Bramka z pl komentarzem
https://streamin.me/v/3c664672
2
@Kuba_1 I tak mała szansa na playoff więc dzisiaj finał sezonu dla Miami.
2
@Kuba_1 Alby też nie ma
1
@Lionel_Messi10 Dla nas jutrzejszy.
0
LDJ kolejna bramka dla PSV
https://streamin.me/v/5309fa32
0
@norbi77 No twardo gra.
0
@Encore Dla mnie nie było.
1
@Khajio Lozano ma większy dystans od Osimhena.
0
@Kgorecki2500 Szkoda, że Iorwetha nie dali w trójce.
1
@kostek579 Tylko tu jest wpw na posterunku i po takich wyzwiskach delikwent idzie na wypoczynek w postaci bana.
3
@Kapitan hawk Jakie tam jest przyzwolenie na patolke w komentarzach to szok. Gavi notorycznie nazywane od psów(raz nawet widziałem, że jakiś redaktor dał gwiazdkę pod taki wysryw). Fermin ma niby twarz proszącą się o kontakt z pięścią a Yamal to Hugo XD. Nie dziwię się, że dużo kibiców Realu woli siedzieć u nas.
3
@Kapitan hawk znęcasz się nad chłopakami z kafejki do tego stopnia, że popuścili trochę.
https://zapodaj.net/plik-3rGgihhGIu
0
@kampe Bellingham też mógł czerwo wyłapać. Sędzia brał poprawkę na to, że to mecz derbowy.
0
@Mario96w Bilansem bardziej egekło niż pełny lider.
1
No i mamy lidera ex aequo z Gironą.
0
@kuz Jak Jude nie może teges w teges to musi podać. Taki sofcik, czaisz.
2
@macio_944 Jakby im się chciało to by już 5:0 wygrywali.
2
@FcPortoFan1999 Kylian Mbappe jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Luczo w celu uzyskania indywidualnych korzyści.
0
@4drian0 Co do zasady to prawidłowa reakcja na dyskusje ale Modrić jest kapitanem i powinien mieć możliwość rozmów z arbitrem . No chyba, że poszła jakąś obelga to inna sprawa.