Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Włosi, kiedy uda się rozwalić Maltę
0
@Barca1992 Hitler był na 1 wojnie światowej i jakoś nie ode chciało mu się konfliktów.
1
@Culer9002 Niech mówią. Gol to gol.
4
Bramka Gundo
https://cazn.me/m/df7dd7
1
@Culer9002 Dla mnie Michel.
1
@Culer9002 Ten pan nie zakładałby koszulki byle kogo ;)
https://pbs.twimg.com/media/FIJCVBJXMAciA5S.jpg
0
Pulisik strzelił naszemu Marcowi.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/177x9iw/usa_1_0_germany_christian_pulisic_27/
1
@michal26 Żyd Żydowi Żydem.
3
@MarcepanowyKsiaze W podstawce odnalezienie Ciri.
W sercu wszystkie sceny z Panem Lusterko.
W Krwi ogólnie sceny z Regisem. Uwielbiam tą postać z gry i książek.
0
@jedrek7000 Prequel w stylu GT z akcją, gdzieś pomiędzy Z a Super.
0
@Luciano99 @Bocheno1 po robocie 16godz dziennie u cb aż się wybielił.
4
@Xpert77 Jeszcze warto wspomnieć o tiger cup.
0
@koziar Stare zdj. Teraz się milfior zrobił z latającej nóżki. Tak mi kolega powiedział.
2
@_barti I cola original do tego.
2
@barcanawieki Mrożona z biedry.
0
@Kengo Gorące jamniki.
1
@macio_944 Trochę trypofobiczne.
1
Wystarczyłby jakiś mecz pożegnalny.
0
@RafiVeB Cuckserwatyzm.
0
@DonMatteo901 Dać mu kota na początku i wyglądałby jak Doktor Klauf.
1
@RafiVeB 25 lat więzienia albo 100 zł grzywny.
0
@4drian0 Sandłiczer.
0
@Culer9002 To na pewno nie.
6
@Culer9002 Każdy mundial był i będzie w układzie słonecznym.
3
@esem91 Dobre nawodnienie to i dobra forma.
0
@Aragorn33 Git
0
@Munio Wstawiłem, żeby ludzi trochę rozbawić po meczu i tej całej aferze ale jak cię smuci to sry.
4
Polacy na widok tego jak głupi ytberzy się wywalają i sobie ryje rozwalają
0
PYTANIE DO KOMPUTEROWCÓW
Po uruchomieniu pc wyłącza mi się ekran i włącza co parę sek. Po ponownym uruchomieniu problem znika. Czy to na hdmi czy na displayportcie jest tak samo. Co może być przyczyną?
0
@Kengo Nie łudź się to się później nie zawiedziesz. Mi wystarczyłby jakiś puchar Gampera z Miami, gdzie Messi zagrałby połowę w jednej drużynie a połowie w drugiej na nowym CN. Jakieś 2 miesięczne wypożyczanie nie wiem czy ma sens i ostatnio było mówione, że nie są na razie podejmowane kroki w tym kierunku.