Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler Jako zawodnik MMA położyć Furego na dechy to jest sztuka.
0
@tadzik447 W żadnym wypadku, a komu to potrzebne? A dlaczego?
0
No niestety Nikita umie tylko bić konia. Z ludźmi sb nie radzi.
1
Będzie spirytus w bidonie dla Gohy po rundzie?
0
@Deviler Dorobił się na złomie to na walkę pojechał.
1
Denis posiedział chwilę, pogrypsował i myśli, że jest wielkim człowiekiem honoru i zasadowcem a to zwykły pajac z przerośniętym ego :D
0
@DonCarletto Jak oni długo wychodzą do tej walki...
2
@Katalończyk 99 Do takiego tematu to trza nas spokojnie. A tu większość po %. Wszystko poza grupą lokalną oddala się od nas z prędkościami większymi od światła. Potrzebujemy jakiś tuneli czasoprzestrzennych czy innych koncepcyjnych wynalazków, które nie wiadomo czy są i czy będą możliwe do stworzenia przez homo sapiens. Może jakieś potężne SI czy potencjalny człowiek trans humanistyczny może będzie w stanie eksplorować wszechświat widzialny czy cały wszechświat. Na razie to temat do filmów sf a nie do poważnych rozważań dla gatunku dla którego wyprawa na Marsa to straszne ryzyko pod wieloma względami.
0
Na lestlimach chat jest ciekawszy niż walki.
2
Juve strzela w ostatniej min.
53
@Firestone Carlo go wyprowadził jak stary po wywiadówce XD
2
Czas na walkę cesarza polskich frighfightów z kobietami albo niepełnosprawnymi.
0
@mekston Poradzi sb na 9 i będzie strzelal dużo ale dla mnie to półśrodek w porównaniu do klasycznego napastnika. Takie City mając dwóch napadziorów klasy światowej będzie większym kandydatem do sukcesu w LM.
0
@tbas To jest jego poziom.
0
@Drozdu7 Koło 23;00
3
@ObiwanKenobi Szwagier coś polał pod ten klasyk?
0
@Herato Stop lestlimom.
0
@DonCarletto W Monaco dobrze sb radził.
1
@Dertinho Ze starszą babką na pasach wygrał.
0
@DonCarletto LS nieruszalne ale na PS mógłby Rodrygo wygryźć. Zobaczymy jak dojdzie do transferu.
0
Ta haka to ma być taka groźna a ja nie mogę z tego ze śmiechu :D
1
Benfica traci pkt z CasaPią
@FcPortoFan1999
0
@DonCarletto Dla mnie Mbappe lepiej radzi sobie na skrzydle a Endrick jak będzie gral tak jak w Brazyli to w Realu sobie nie poradzi. No chyba, że eksploduje mu talent po transferze jak Judowi.
1
@Herato Krytykanie tapiów to też jest odklejka, bo jeszcze trzeba się w odpowiednim miejscu znaleźć.
1
@DonCarletto Wydaje mi się, że Kejnuch to większy profesjonalista i nie siadłaby mu psycha jak Hazardowi co poleciał w obżarstwo ale nigdy nie wiadomo. Jak już się uda z Mekambe po 9000 odc sagi transferowej to możliwe, że Perez ruszy po jakiegoś młodego napastnika typu Lautaro,Osimhen,Alvarez, bo Belligham jak wielkim talentem nie byłby to nie utrzyma takiej formy strzeleckiej przez lata.
0
@MESSIah16 Modrić to ma farta już z dekadę XD
0
@DonCarletto Do was jakby poszedł to mielibyście skład kompletny ale prezes zakochał się żółwiu. Na razie bez wzajemności :D
1
@Sawik_10 Anglicy dominują w Niemczech,HIszpanii i maja najlepszą ligę krajową. Ciekawe czy przełoży się to na Euro.
@VegetaPolska Potencjał wydaję się, że ma lepszy ale musi dołożyć jeszcze trofea, których Lewemu nie brakuje.
1
@gumaz Klasyka
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/01/pije-zeby-zapomniec_2017-01-09_21-26-13.jpg
1
@Comentateiro Tak będziesz wyglądał po zastrzyku