Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
W końcu doczekaliśmy się daty premiery finałowego odcinka z finałowych odcinków XD AOTa
@DonCarletto @kryhaa @Mordzia97 @Deathwing112 @Mikorolloo i inni fani Attack on Titan
2
Kansas łapie kontakt. 3;2 i nerwówka pod koniec.
12
Farias strzela na na 3;1 dla Miami, Spryt Busiego był kluczowy przy tej akcji.
11
Campana pod nieobecność GOATA zabrał się za strzelanie bramek w Miami
Po pierwszej połowie 2;1 InterMiami z Kansas.
1
@escarabajo Pepi dobił pod koniec na 2;0
https://dubz.co/c/d38d1b
1
@Compadre Nie yt ale skrót jest https://skrotymeczow.pl/skroty/pilka-nozna/niemcy-vs-japonia/67954
1
@escarabajo Już 1;0 Timothy Weah https://dubz.co/c/ae7ab0
0
@Fake69 Gastrówe mieli pewnie :D
0
@Kgorecki2500 Dlatego wolę anime.
0
@eXi Miał ale remis to i tak zaskoczenie.
1
@Khajio Ciekawe czy Flick poleci.
0
Senegal remisuje z Rwandą 1;1 w kwalifikacjach PNA. Kolejna niespodzianka dzisiaj.
5
Dojcze 1:4 z Japońcami. Włochy remis 1;1 z Macedonią Pół i Szwajcary 2;2 z Kosowem. Dużo niespodzianek dzisiaj,
7
@KacperVEB A ja ich lubię za pizzę i spaghetti.
1
@MesQueUnClub96 W Dortmundzie to wolą często tracić pkt i zawalić mistrza w ostatniej kolejce.
4
@AFA90 Solidna ekipa.
7
Chirurgiczna precyzja Boga futbolu.
14
0:05 "Był to silny rywal"... XDD
0
@vangoor Można dodać jeszcze niedawne zizu zizi zuza.
1
@escarabajo Rabij to showman,pasjonat. Nie da się go nie lubić.
4
@blakkudium Czarek wstawił też napój niezbędny do oglądania kadry
https://x.com/cezarykuleszaa/status/1699895261101957175
0
@HighestInTheRoom Hehe
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/09/normal/b92uhMmCV2N2ILN43wypRqopM7MaoQBa.jpg
12
Takie kiksy nawet na orliku rzadko się zdarzają
https://x.com/B_Maniek/status/1699869445022154987
0
@zadafcb Szkoda, że zbiega się z meczem Argentyny. Trzeba będzie podzielić ekran.
1
@zadafcb Ciekawe czy playofy też i czy superbowl już nie będzie w tvp.
@_barti @HighestInTheRoom
Tysiące ludzi ogląda w Polsce NFL.
1
@Kgorecki2500 9 albo 10
1
@HighestInTheRoom Każda z tych porażek była bolesna i trudno mi wskazać jedną, która dotknęła mnie najbardziej.
1
@MesQueUnClub96 Porażki Barcelony z Chelsea 2012,Romą 2018r,Liverpoolem 2019,Juve 2017,Bayernem (z nimi to wszystkie mecze poza 4;0 w 2009r i 3;0 w 2015 ) w LM.
Ostatnie 0;4 z Realem w PK
Porażki Argentyny w finałach Copa America z Chile 2015,2016 i przegrany finał MŚ z Niemcami w 2014.
1
@mekston Spora ekipa jedzie na kadrę i będzie ciężko z Kansas .
6
Bramka amigosów aż łezka się w oku kręci.