Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB Warto dodać jeszcze, że każdy mecz z inną drużyną i faza pucharowa rozstawiona według miejsc w tabeli a nie losowanie. Pierwszy tydz trafią się też mecze w czwartek.
4
@Medium Maszyna Artety ruszyła w Europie !
6
@Michael24 Przegrać na Allianz jedną bramką to żaden wstyd.
17
Mecz Bayern ManUtd zdecydowanie nie zawiódł. Piękne spotkanie jak na LM przystało.
0
Na to już chyba nawet potężny LDJ nie pomoże.
0
Bruno do NFL na kickera.
0
Muslera co odwalił.
2
@HighestInTheRoom Skrót
https://skrotymeczow.pl/skroty/pilka-nozna/fc-barcelona-fc-antwerp/67808
1
@kanver_ Linki z twitera wklejaj do znaku ? zapytania bez znaku ?
14
JPRDL bramkarz Lazio strzelił Atletico XD
5
Ładna bramka z wolnego dla Feyenoordu z Celticiem
https://x.com/centregoals/status/1704221469855608874
3
Crvena na Etihad>Real na Etihad
1
@blakkudium Mecz na papierze gorszy od Milan-Newcastle okazał się lepszy.
0
@FcPortoFan1999 Kontakt był ale sędzia uznał, że za miękki.
0
@MarcepanowyKsiaze A okazało się, że nie ma nikogo bo mają jakąś karę albo coś w tym stylu XD
1
@MarcepanowyKsiaze Atmosfera na stadionie nawet lepsza
0
@MarcepanowyKsiaze Dzisiaj ciężki wyjazd do Irańskiego Persepolis dla AlNassr. Ich stadion może pomieścić około 80k ludzi.
3
Ostatnio latał po twiterze fejk z Neymarem kiwającym na luzie przeciwników w jakimś meczu charytatywnym i strzelającym parę bramek z podpisem, że to mecz azjatyckiej LM. Dzisiaj odbył się jego debiut dla AlHilal w tych rozgrywkach i zremisowali 1;1 z Uzbekistańskim klubem Navbahor Namangan XD .
18
@Emhyr To nie jest czasami stary @Luciano99 ?
19
@Encore Jakby to powiedział Kręcidło- chcą nadziać się na płetwę :D
1
@PIWOSZ89 Zenek Martyniuk pewnie z odhibernowaną Marylą Rodowicz.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Flopa z Liverpoolem nie zapomnę.
1
@AlexDark00 Była zlizywana czekoladka?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pawlak1992 Alby też nie było i wyszła tragedia.
2
No i ch i 4;2 dla Atlanty Giakocośtam i definitywnie po meczu dla Miami.
2
Miami odrabia . Jest 3;2 dla Atlanty.
1
@GeraltzKatalonii Już prawdopodobnie po meczu niestety :(
4
Atlanta wygrywa 2:1 z Miami ehh.
1
@MarcelNJ11 Messi kontuzja Alba nie wiem.
edit Odpoczynek podobno.
1
No i Atlanta 1;1 niestety.