0

@SuperPatsonFCB Warto dodać jeszcze, że każdy mecz z inną drużyną i faza pucharowa rozstawiona według miejsc w tabeli a nie losowanie. Pierwszy tydz trafią się też mecze w czwartek.

4

@Medium Maszyna Artety ruszyła w Europie !

6

@Michael24 Przegrać na Allianz jedną bramką to żaden wstyd.

17

Mecz Bayern ManUtd zdecydowanie nie zawiódł. Piękne spotkanie jak na LM przystało.

0

Na to już chyba nawet potężny LDJ nie pomoże.

0

Bruno do NFL na kickera.

0

Muslera co odwalił.

1

@kanver_ Linki z twitera wklejaj do znaku ? zapytania bez znaku ?

14

JPRDL bramkarz Lazio strzelił Atletico XD

5

Ładna bramka z wolnego dla Feyenoordu z Celticiem
https://x.com/centregoals/status/1704221469855608874

3

Crvena na Etihad>Real na Etihad

1

@blakkudium Mecz na papierze gorszy od Milan-Newcastle okazał się lepszy.

0

@FcPortoFan1999 Kontakt był ale sędzia uznał, że za miękki.

0

@MarcepanowyKsiaze A okazało się, że nie ma nikogo bo mają jakąś karę albo coś w tym stylu XD

1

@MarcepanowyKsiaze Atmosfera na stadionie nawet lepsza


0

@MarcepanowyKsiaze Dzisiaj ciężki wyjazd do Irańskiego Persepolis dla AlNassr. Ich stadion może pomieścić około 80k ludzi.

3

Ostatnio latał po twiterze fejk z Neymarem kiwającym na luzie przeciwników w jakimś meczu charytatywnym i strzelającym parę bramek z podpisem, że to mecz azjatyckiej LM. Dzisiaj odbył się jego debiut dla AlHilal w tych rozgrywkach i zremisowali 1;1 z Uzbekistańskim klubem Navbahor Namangan XD .


18

@Emhyr To nie jest czasami stary @Luciano99 ?

19

@Encore Jakby to powiedział Kręcidło- chcą nadziać się na płetwę :D

1

@PIWOSZ89 Zenek Martyniuk pewnie z odhibernowaną Marylą Rodowicz.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Flopa z Liverpoolem nie zapomnę.

1

@AlexDark00 Była zlizywana czekoladka?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Pawlak1992 Alby też nie było i wyszła tragedia.

2

No i ch i 4;2 dla Atlanty Giakocośtam i definitywnie po meczu dla Miami.


2

Miami odrabia . Jest 3;2 dla Atlanty.

1

@GeraltzKatalonii Już prawdopodobnie po meczu niestety :(

4

Atlanta wygrywa 2:1 z Miami ehh.

1

@MarcelNJ11 Messi kontuzja Alba nie wiem.
edit Odpoczynek podobno.

1

No i Atlanta 1;1 niestety.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?