Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Peciak Idealistyczne podejście.
13
@Aragorn33 @Mario96w Yamal i Pedri to nasza odpowiedź. Trzeba wierzyć, że nasze chłopaki im dorównają.
@Forsyth Ligi i inne puchary też się liczą. LM jest na razie najbardziej prestiżowa w piłce klubowej.
2
Dončić poddymia
2
@sevs Najlepiej jest przejść całą historię chronologicznie. Książki, jedynka,dwójka , trójka.
0
RPA wygrywa z Wyspami Zielonego Przylądka w karnych i awansuje do półfinału PNA. W półfinale zmierzy się z Nigerią.
1
@mekston Z Hong Kong All Stars może powalczą,
3
@Luciano99 Goloneczki idealne na gryla.
0
@FcPortoFan1999 Kłopoty kłopotami ale mogliby cos postrzelać , bo nuda :D
0
0:0 w Hiszpanii,PNA i na razie w Portugalii. Nie rozpieszcza nas sobotni piłkarski wieczór.
0
@MESSIah16 Jesłi nie powie odchodzę do Realu to nie uwierzę.
1
@MESSIah16 Trzeba zasłaniać twarz przy wyzywaniu przeciwnika. Na tym polega odpowiedzialność :D
0
@MESSIah16 Inflacja dotyczy również rynku transferowego. Za kilka lat utalentowane nastolatki mogą być w cenie 100+mln.
0
@RosjaninBut Gw świetnie mogłaby sprawdzić się jako papier toaletowy.
0
@SkilledHydra16 Putin jakby posłuchał to spadłby z wersalki XD.
4
@bartas97 Jakby się nie udało to na następny sezon mam dla ciebie materiał video o żółwiach. Jako aktorzy w tym dokumencie wystąpili zmęczeni po robocie na złomie u @Luciano99 @Comentateiro i @AFA .
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/01/ySLjsZH4yM6veyezOfGwrfs4Dr5CdGSS.mp4
0
@takisobiektos Ibra jest tylko jeden!
4
@RosjaninBut Nigdy się z nimi nie kochaliśmy i nie będziemy. Mamy trudną historię i sprzeczne interesy jak to z sąsiadami bywa. Nasze państwo ich wspiera aby nie mieć większej granicy z Rosją a ludzie pomagali uchodźcom z empatii.
@FcPortoFan1999 Co się przyczepiać do faktów. Nie jesteśmy zmilitaryzowanym społeczeństwem i nie mamy morali do konwencjonalnej walki z Ruskimi. W Internecie jesteśmy bojowo nastawieni a mało kto potrafi posługiwać się bronią, reagujemy pesymistycznie na powołania do wojska a sondaże mówią, że większość nie zrobi nic, wyjedzie podczas potencjalnego konfliktu.
https://www.rp.pl/wojsko/art39596581-sondaz-co-zrobiliby-polacy-gdyby-rosja-zaatakowala
0
@katalonczyk987 Miał być rozwalony yt i jest. Zobaczymy jak długo potrwa ten hype.
0
@FcPortoFan1999 Romano pisał, że ma iść do Interu to będziesz miał na stałe lepiej.
2
@Klejnot_Nilu Kiedyś też taki byłem. Teraz jak Real gra dobrze to potrafię to docenić.
0
@MESSIah16 Drugi scenariusz. Zależy mi bardziej na lepszym wyniku Barcelony niż na niepowodzeniach Realu.
1
@Mario96w Studio Pierot zepsuło Boruto kanonami, słabą animacją i ingerencją w fabułę. Mam nadzieję, że po przerwie w nadawaniu odc zrobią jak z Bleachem czyli zmienią tasiemcowy format na bardziej budżetową sezonówkę.
2
@misterio Boruciak po timeskipie w TBV to ninja pełną gębą. Co prawda z mocami niczym z DragonBalla ale jest.
1
@Mario96w Japonia po tej porażce odblokuje mangekyou.
@FcPortoFan1999 Zaraz wypomną ci, że wspierasz totalitaryzm religijny :D
4
Iran vs Japonia XD
2
Jak nie odejdzie z PSG to zmarnuje sobie karierę klubową.
0
@FcPortoFan1999 W Afryce chciałbym finał WKS-Nigeria a w Azji Iran-Korea Poł.
0
@FcPortoFan1999 W 90 stracili a w przewadze od 43. To jest magia Pucharu Afryki :D
1
@Comentateiro Drogba był hamulcowym WKSu. Odszedł z repry i wygrali PNA XD
0
@FcPortoFan1999 W 120min stracić gola to jest sztuka. EX Barcelonista Keita załamany na trybunach.