- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1548 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1548 Culés
3
Internet grillujący Dudexa za wypowiedź, zapomniał, że my już się nie kochamy z Ukraińcami i taki mały pstryczek w nos jest zupełnie na miejscu. Okazali się egoistycznymi fagasmi, więc niech nie liczą na nieustające buziaki od Polski.
3
@RosjaninBut Dziwne że nie przyczepili się do tego że Duda powiedział że Polska sama się nie obroni przed Rosją.
4
@RosjaninBut Nigdy się z nimi nie kochaliśmy i nie będziemy. Mamy trudną historię i sprzeczne interesy jak to z sąsiadami bywa. Nasze państwo ich wspiera aby nie mieć większej granicy z Rosją a ludzie pomagali uchodźcom z empatii.
@FcPortoFan1999 Co się przyczepiać do faktów. Nie jesteśmy zmilitaryzowanym społeczeństwem i nie mamy morali do konwencjonalnej walki z Ruskimi. W Internecie jesteśmy bojowo nastawieni a mało kto potrafi posługiwać się bronią, reagujemy pesymistycznie na powołania do wojska a sondaże mówią, że większość nie zrobi nic, wyjedzie podczas potencjalnego konfliktu.
https://www.rp.pl/wojsko/art39596581-sondaz-co-zrobiliby-polacy-gdyby-rosja-zaatakowala
1
@RosjaninBut Bardzo kobicuje ukraincom w wojnie z ruskimi.Bardzo mnie cieszy że ue dala 50 mld i w kongresie jest porozumienie w sprawie broni dla ukrainy.Musi przejśc orzez jeszcze jedną izbę.Ue ich zmotywowała.A duda jeśli chodzi o politykę to słoń w skladzie porcelany... Barxzo dobrze że go pojechali.Chciał się pokazać że jest fajny a wyszlo jak zwykle wpadka,) musi się tlumaczyć...