- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
4
Fajnego eksperta mieli w Wyborczej, idealny do wtłaczania szkodliwych
treści w głowy fajnopolaków. Tylko tym negowaniem zmian klimatu, to musiał im się konkretnie narazić.
2
@RosjaninBut Baltic Pipe niepotrzebna inwestycja XD
0
@RosjaninBut o co chodzi z tymi fajnopolakami, to jakiś slang sekty czy co?
0
@RosjaninBut Gw świetnie mogłaby sprawdzić się jako papier toaletowy.
0
@El Madridista. Nie, tytuł tytularny fajnopolakow, czyli lemingów idących za rudym choćby w przepaść. Sprzed 12 lat? Pewnie miałeś wówczas 8?
1
@El Madridista. Jakoś trzeba nazwać naszych pseudointelekualnych wyborców "obozu zdrady i zaprzaństwa", oni cierpią na zbiorowe urojenie wyższościowe, więc żeby nie urazić - nadano im odpowiednią nazwę.
"Urojenia wielkościowe (wyższościowe)
Urojenia wielkościowe wiążą się z fałszywym przekonaniem chorego o zajmowaniu wysokiej pozycji społecznej czy należeniu do wyjątkowego rodu. Na jakiekolwiek pytania, które mają uświadomić choremu, że cierpi na urojenia, odpowiada on w sposób nielogiczny."
0
@mleczkoo żenadę powinien czuć wymawiający, kto normalny tak mówi? I nie, nie miałem 8 lat, ale też grupy fanatyczne staram się omijać szerokim łukiem, dopiero tutaj w tym roku chyba już 2gi raz widzę to określenie.
0
@skubi99 Pierwszy sekciarz przyleciał dyskutować z faktami.
0
@Bagsik88 Dalej jesteś moim fanem? Że ci się nie znudziło.
0
@skubi99 Takiego usera, co się dziwisz?
0
@Bagsik88 No taa, ale żeby każdy post komentować? Zaczynam się bać co masz w pokoju XD
0
@skubi99 Nie każdy, ale ok. To jest ciekawość?