2

@Emhyr Strzelił przed chwilą z Excelsiorem
https://streamin.me/v/bd0d871f

0

Ładna bramka Fofany na otwarcie mistrzostw Afryki
https://streamin.me/v/dd29956d

1

@MesQueUnClub96 Na stadion wystarczyło.

0

Wybrzeże Kości Słoniowej ma lepszy stadion narodowy od nas.

5

@Lionel_Messi10 Aż miło będzie zarywać noce dla amigosów z Miami.

2

@mekston W nocy się zaczyna clasura w najlepszej lidze Ameryki Północnej.

8

Prezes rozkręca vixę w Arabii



5

@zadafcb Texans,Chiefs, Bills,Packers,Lions, Eagles.

7

Kosmiczny mecz. Świetnie oglądało się to widowisko.

0

@Culer9002



Ten koleś tylko pisze o Mekambe na ten moment.

12

@DonCarletto XD


1

@bartas97 Jak się nie sprawdzi to do śmietnika z nim jak z bajkopisarzami typu psgcomunity


0

@Essos Jaki tier ten Santi Aouna?

1

@Kalin33 Po każdym.

0

Zmiażdżyliśmy to Barbastro 3;2. Europo strzeż się maszyny Xaviego!

0

@Trojanek23 Stanowski ma swoich wyznawców. Poczytaj komentarze pod jego filmami i to jak jego zdanie wpływa na opinie publiczną. Ma facet zadatki na polityka :) Nie wiem skąd wydedukowałeś, że ja jestem jakimś fanatykiem.

0

@Destroyer_of_Worlds Chcesz sprowadzać dma za ofensywnego zawodnika? Poza tym to młodego gracza z Benfici, który będzie kosztował krocie..

2

@kynio302 Kanał zero wystartuje i jego kościół wywinduje go na na pierwsze miejsce.

1

@Rust_Cohle Za 100zł to można się zastanowić ale nie za 150tyś.

0

@Rl9k1nG Najbardziej to cieszą się, że mogą robić memy jak Lewy wali wódę albo wkurza się na gówniarę z paletką.

2

Za 50mln+ nie ma co się zastanawiać.

0

@Rl9k1nG Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie a Barcelona jest drugim najpopularniejszym klubem. Żużel jest głownie popularny na północy świata u Anglosasów, Skandynawów i w Europie wschodniej .

4

Dla Arandiny taki gol to jakby zdobyli trofeum.

1

Trzecia bramka dla Benfici z Aroucą Petara Musy im. Ibrahimovicia
https://streamin.me/v/63b9d3d5

2

Ładna bramka Sterlinga z wolnego.
https://dubz.co/v/5zzwvn

1

@HighestInTheRoom Jak zakładał klub Redbull to zapowiadało się, że będą walczyć o Bundesligę i LM. Na ten moment przywalili w sufit ze swoim rozwojem i nic nie wskazuje aby się to zmieniło.

4

4

Werner wraca na wyspy


0

Depay- bramka z Lugo.
https://streamin.me/v/1a930dcc

1

@Rust_Cohle
1.Tyrion Lannister - Nie dało się go nie lubić
2.Ramsey Bolton- Antagonista,psychol. Uwielbiam takie postacie.
3.Jon Snow- Typowy super bohater.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?