Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Strzelił przed chwilą z Excelsiorem
https://streamin.me/v/bd0d871f
0
Ładna bramka Fofany na otwarcie mistrzostw Afryki
https://streamin.me/v/dd29956d
1
@MesQueUnClub96 Na stadion wystarczyło.
0
Wybrzeże Kości Słoniowej ma lepszy stadion narodowy od nas.
5
@Lionel_Messi10 Aż miło będzie zarywać noce dla amigosów z Miami.
2
@mekston W nocy się zaczyna clasura w najlepszej lidze Ameryki Północnej.
8
Prezes rozkręca vixę w Arabii
5
@zadafcb Texans,Chiefs, Bills,Packers,Lions, Eagles.
7
Kosmiczny mecz. Świetnie oglądało się to widowisko.
0
@Culer9002
Ten koleś tylko pisze o Mekambe na ten moment.
12
@DonCarletto XD
1
@bartas97 Jak się nie sprawdzi to do śmietnika z nim jak z bajkopisarzami typu psgcomunity
0
@Essos Jaki tier ten Santi Aouna?
1
@Kalin33 Po każdym.
0
Zmiażdżyliśmy to Barbastro 3;2. Europo strzeż się maszyny Xaviego!
0
@Trojanek23 Stanowski ma swoich wyznawców. Poczytaj komentarze pod jego filmami i to jak jego zdanie wpływa na opinie publiczną. Ma facet zadatki na polityka :) Nie wiem skąd wydedukowałeś, że ja jestem jakimś fanatykiem.
0
@Destroyer_of_Worlds Chcesz sprowadzać dma za ofensywnego zawodnika? Poza tym to młodego gracza z Benfici, który będzie kosztował krocie..
2
@kynio302 Kanał zero wystartuje i jego kościół wywinduje go na na pierwsze miejsce.
1
@Rust_Cohle Za 100zł to można się zastanowić ale nie za 150tyś.
0
@Rl9k1nG Najbardziej to cieszą się, że mogą robić memy jak Lewy wali wódę albo wkurza się na gówniarę z paletką.
2
Za 50mln+ nie ma co się zastanawiać.
0
@Rl9k1nG Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie a Barcelona jest drugim najpopularniejszym klubem. Żużel jest głownie popularny na północy świata u Anglosasów, Skandynawów i w Europie wschodniej .
4
Dla Arandiny taki gol to jakby zdobyli trofeum.
1
Trzecia bramka dla Benfici z Aroucą Petara Musy im. Ibrahimovicia
https://streamin.me/v/63b9d3d5
2
Ładna bramka Sterlinga z wolnego.
https://dubz.co/v/5zzwvn
1
@HighestInTheRoom Jak zakładał klub Redbull to zapowiadało się, że będą walczyć o Bundesligę i LM. Na ten moment przywalili w sufit ze swoim rozwojem i nic nie wskazuje aby się to zmieniło.
4
1. @Luciano99
2. @escarabajo
3. @mekston
4
Werner wraca na wyspy
0
Depay- bramka z Lugo.
https://streamin.me/v/1a930dcc
1
@Rust_Cohle
1.Tyrion Lannister - Nie dało się go nie lubić
2.Ramsey Bolton- Antagonista,psychol. Uwielbiam takie postacie.
3.Jon Snow- Typowy super bohater.