3

Atletico chyba pozazdrościło Live tych celnych strzałów w Madrycie ;d

0

@DaPi Jak tam ten twój Dortmund i Atletico się bawią? ;D

0

@masakrator05 Zaryzykują wyjście z własnej bramki? No way xD

0

Jechać z tym Chorizmo.

2

@Mesi12 Najlepsza taktyka na autobusy, a nie głupie klepanie w środku pola

0

@FeloRPS Najpierw to niech oddadzą celny strzał xd

0

@ArterkHD PSG I BTTS na Anfield.

0

@Keriox Większe szkody? Wirus się skończy to ludzie nie będą musieli latac po sklepach, bo będą mieli już zapasy ;D

1

@Elosek A czemu ma nie wrócić? ;D

0

@KapiFCB @FeloRPS PSG u siebie przegrało ostatni raz w październiku zeszłego roku, straciło tylko 3 bramki w LM.

0

@FeloRPS Borussia zbyt często się potyka, jakoś w to nie wierzę. Natomiast na Anfield wydaje mi sie, że będzie strzelanina, a czy Atletico pójdzie za ciosem to nie jestem pewien.

1

@cchesterr43 Reds malinowy, jak szaleć to szaleć.

0

1

@koziar Niech ten kozak Guardiola w końcu wygra tą LM (nie licząc Barcy), bo coś mu nie wychodzi.

0

Jakieś zakładziki na dzisiaj w LM? Ja się zastanawiam nad Dortmundem i BTTS na Anfield, bo Adrian broni, a chłop na 6 spotkań tylko raz zachował czyste konto ;p

2

@Antimadridista~ Chcesz mi powiedzieć, że na samym alko nie przeżyje? Potrzymaj mi ryż.

0

@Barca1992 Nie będziesz mnie kamerował, zgłaszam to do prokuratury.

3

@dominik127pl Otóż tak.

0

@Barca1992 Akurat transmisje to zostały nawet odkodowane na Canal+, więc zapraszam do oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@paweldunajecfcb We Francji nie, natomiast w Anglii z kibicami.

1

@marcin000019 Ty też chyba nie masz pojęcia, bo gimbazy już nie ma ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@bartoszekkk Nawet na Podlasiu w Białymstoku pełne półki. Gdzie ty mieszkasz? ;D

1

@NGTRX To ile ty chcesz kupić tego papieru? xD

0

@MesQueUnClub_87 Mogę odegrać rolę twojego psa, jestem posłuszny i zdolny do poświęceń ;d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Odsprzedam nieotwierany makaron marki Lubella.
Zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kamilos1214 Papieża Franciszka. Nie żebym tego chciał, ale on ma styczność z wieloma ludźmi, jest w podeszłym wieku itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?