4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Atletico chyba pozazdrościło Live tych celnych strzałów w Madrycie ;d
0
@DaPi Jak tam ten twój Dortmund i Atletico się bawią? ;D
0
@masakrator05 Zaryzykują wyjście z własnej bramki? No way xD
0
Jechać z tym Chorizmo.
2
@Mesi12 Najlepsza taktyka na autobusy, a nie głupie klepanie w środku pola
0
@FeloRPS Najpierw to niech oddadzą celny strzał xd
0
@ArterkHD PSG I BTTS na Anfield.
0
@Keriox Większe szkody? Wirus się skończy to ludzie nie będą musieli latac po sklepach, bo będą mieli już zapasy ;D
1
@Elosek A czemu ma nie wrócić? ;D
0
@KapiFCB @FeloRPS PSG u siebie przegrało ostatni raz w październiku zeszłego roku, straciło tylko 3 bramki w LM.
0
@FeloRPS Borussia zbyt często się potyka, jakoś w to nie wierzę. Natomiast na Anfield wydaje mi sie, że będzie strzelanina, a czy Atletico pójdzie za ciosem to nie jestem pewien.
1
@cchesterr43 Reds malinowy, jak szaleć to szaleć.
0
Pewniaczek. Zrobił dwa kolejne takie same kupony za podobną kwotę.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDMwMDcxNzAyNTkwMDrRwryFIGQH91RgrSw=
1
@koziar Niech ten kozak Guardiola w końcu wygra tą LM (nie licząc Barcy), bo coś mu nie wychodzi.
0
Jakieś zakładziki na dzisiaj w LM? Ja się zastanawiam nad Dortmundem i BTTS na Anfield, bo Adrian broni, a chłop na 6 spotkań tylko raz zachował czyste konto ;p
2
@Antimadridista~ Chcesz mi powiedzieć, że na samym alko nie przeżyje? Potrzymaj mi ryż.
0
@Barca1992 Nie będziesz mnie kamerował, zgłaszam to do prokuratury.
3
@dominik127pl Otóż tak.
0
@Barca1992 Akurat transmisje to zostały nawet odkodowane na Canal+, więc zapraszam do oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@paweldunajecfcb We Francji nie, natomiast w Anglii z kibicami.
1
@marcin000019 Ty też chyba nie masz pojęcia, bo gimbazy już nie ma ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@bartoszekkk Nawet na Podlasiu w Białymstoku pełne półki. Gdzie ty mieszkasz? ;D
1
@NGTRX To ile ty chcesz kupić tego papieru? xD
0
@MesQueUnClub_87 Mogę odegrać rolę twojego psa, jestem posłuszny i zdolny do poświęceń ;d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Odsprzedam nieotwierany makaron marki Lubella.
Zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kamilos1214 Papieża Franciszka. Nie żebym tego chciał, ale on ma styczność z wieloma ludźmi, jest w podeszłym wieku itd.