0

@beznicku1000 Dlaczego masz nick beznicku1000, a nie beznicku1?

0

@patryk355 Nie GOTHIC. @Mario96w Change my mind.

5

@Szenszej Warto dodać, że to nasi Polscy ratownicy medyczni ;DDD

0

@pride1899 @Striker W takim razie, według was, warto bawić w te airdots czy już lepiej kupić "zwykłe" słuchawki bezprzewodowe do 200 zł?

0

Korzystał ktoś z airdots od Xiaomi i może sie wypowiedzieć czy są warte swojej ceny?
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bluetooth-xiaomi-redmi-airdots-czarny

10

@Chwytliwy Wymsknęło mu się, chciał powiedzieć, że przyjechał na białym koniu xD

8

8 stopni na plusie, później -2, deszcz, śnieg, teraz słońce. A to wszystko w przeciągu godziny xD

0

@lukas10 U mnie się nie rusza :/

3

Towary luksusowe by Paris Platynov ¯\_(ツ)_/¯

0

@kulek22 Banki już nie za bardzo. Odwiedziłem 5 bankomatów i w żadnym nie było mamony..

1

@Transu96 A mogło pójść na paczki w Fifie. Następnym razem zastanów się dwa razy.

0

@Allbi Właśnie chciałem przez Paczkomat i widzę, że widnieje taka informacja.

2

@Xwowrak Oczywiście, że nie mają tych wszystkich przepisów w głowie, magia telewizji ;)

0

Kurierzy normalnie jeżdżą? Słuchawki mi się porwały w najlepszym momencie i nie wiem czy jest sens zamawiania.

0

@NaFazieHitman W takim razie zapraszam do zapoznania się z Top 10 najlepszych produkcji filmowych o wirusach, pandemii i masowej zagładzie.
https://www.antyradio.pl/Filmy-i-seriale/Filmy/Top-10-najlepsze-produkcje-o-wirusach-pandemii-i-masowej-zagladzie-39660

0

@Hiacynk Dziwię się, że jeszcze nie ma zakładu "Kiedy naukowcy wynajdą szczepionkę?" ;D

6

@heniek168 Nie wiem co w tym złego. Lepsze to niż paradowanie po ulicy ;D


0

@NaFazieHitman Chodzili po miastach? Chłopie, Wuhan wyglądało jak miasto widmo, większość siedziała w domach ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@NaFazieHitman W Chinach jak każą siedzieć w domu to ludzie siedzą, u nas tak nie ma ;p

0

@malyras Fajny pieseł na avatarze. Gdzie kupiłeś taka czapkę?

0

@avanes Większość panikarzy i tak siedzi na TVP. Ja akurat mam ochotę obejrzeć jakiś dobry film o pandemii, nikt przecież na siłę nie każe tego oglądać :p

PS Mogliby puścić "Jestem Legendą".

0

@barcelonaLM Z makaronikiem ładnie wyszła.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

1

@Hushovt Poszło panie na PW.

0

@Chwytliwy Ma, przesłać Ci sąsiad?

2

@NeroTFP Na poprawe samopoczucia to warto sprawdzić jej nudesy ;)

0

Netflixa kurła daliby za friko xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?