4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP U mnie 37.5. Do lekarza wolę nie iść, bo jeszcze mnie do izolatki wrzucą D:
1
@Cobra303 Za miesiąc będziesz mnie jeszcze prosił, żebym Ci makaron pożyczył.
1
@Chwytliwy Co się co się stało ?
31
@jeyx77x W Australii jest ciepło i nic nie wraca do normy. Koniec dyskusji.
1
@LuisSalvano Nie trzeba, jest za friko. Wystarczy ściągnąć.
2
@ElMaestro312 Darmowy Battle Royale wyszedł do Coda.
3
@kaladin Spróbuj seksów, podobno fajne.
1
@BlaseR9 Trudno, żeby na Podlasiu było cokolwiek xd
0
@SeeleyBooth Zawsze chciałem młodo umrzeć, ale wydaje mi się, że to i tak się nie uda, bo mam lepszą kondycję i zdrowie niż niejeden fit świr ;p
2
@D10SLEO No elo, polowe życia spędziłem jedząc taki "syf" i dalej żyje. Pozdrawiam.
2
@nammah W takim razie podaj źródło, że to fejk. Iksde.
2
@Kuczek https://x.com/sasorivlb/status/1237865970607067141
11
@zodiak_10 @jeyx77x Chłop przyjechał do Paryża mówiąc, że to jego miasto, a nie ich. To uciszyli dziaciaczka xd
0
@Mathew86 To Zieliński, pierwszy po lewej? xD
0
@fart Ale mi nie chodzi o to jak my gramy. Tylko o to Atletico co prezentuje. Jakbyśmy przegrali w takim stylu co Live to byłby taki sam płacz co Kloppa, czyli zabunkrowali się, grali antyfutbol itd.
0
@fart Zobaczymy co powiesz jak Atletico zagra tak samo z Barcą :/
1
@arasz1819 Mały, pyszny?
0
@sokot Uefalona nie wzięła się bez przyczyny ;D
0
@YoungTalents Atletico wystąpiło w roli prostytutki. Dali się ru**ać przez 90 min pod polem karnym, żeby potem dostać nagrode xd
0
@Chaoss Wujek Google.
0
@kuz Przecież Daniele Rugani jest zarażony wirusem.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barwindg @Xavinho54 Do tego 12 asyst w sezonie, tyle co Messi.
0
Ale podanie Mane. ;O
0
@Messibestplayerintheworld Oni na każdych wyjazdach w LM tak grają. Druga Barca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niezłe te taktyki Atletico, wybijanie piłki pod własne pole karne, strzały z połowy boiska.
3
Costa schodząc z boiska chyba zmówił szybką litanie xD
3
Atletico chyba pozazdrościło Live tych celnych strzałów w Madrycie ;d
0
@DaPi Jak tam ten twój Dortmund i Atletico się bawią? ;D