La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

konto usunięte

1

Jeśli Liverpool dziś odpadnie to najlepsza angielska drużyna stulecia z rekordami nie do pobicia osiągnie sporo mniej niż City- Pepa rok temu. Guardiola był mocno krytykowany a ludzie pisali, że zawodzi. Pytanie co wtedy powiedzieć o Kloppie. Oczywiście jeśli.

1

@koziar Niech ten kozak Guardiola w końcu wygra tą LM (nie licząc Barcy), bo coś mu nie wychodzi.

konto usunięte

0

@4drian0 Barcelonie też ;)

1

@koziar No co powiedzieć o Kloppie ? Kozak totalny.. Nawet jak odpadnie, to i tak aktualnie najlepszy trener na globie.

1

@koziar Barcelona bez niego wygrała LM

0

Klopp zrobil potwora z Liverpoolu, ktory w ostatnim meczu na Anfield w sezonie 14/15 dostal 6-1 od Stoke. Guardiola przyszedl do druzyny, ktora wygrala 2 Mistrzostwa w 4 lata przed nim, byla napompowana za setki milionow i ktora do konca dekady wydala poltorej miliarda funtow.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?