- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1240 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1240 Culés
3
Każdy o Neymarze, a warto wspomnieć, że wczorajsze Le Classique było pierwszym od 9 lat, gdzie zwycięstwo odniosła Marsylia. I to na dodatek na paryskiej ziemi. :)
Ale bym chciał powtórki z 2010 roku, gdzie OM zdobyło mistrza kraju, bo to jednak klub renoma jeśli chodzi o Francję. Piękny stadion, niezwykle ciekawi kibice. Szkoda tylko okresu gdzie klubem rządził Labrune i Margarita, bo wtedy mocno ucierpiał ten zasłużony francuski klub przez urządzanie sobie wyprzedaży, co było m.in. powodem nagłego odejścia Bielsy po 1 kolejce w sezonie 15/16. :(
0
@Ojciec5tkidzieci w Marsylii grał także wybitny polski reprezentant - Piotr Świerczewski:)
0
@Kamilos84 owszem, grał. A w 2016 po EURO w mediach francuskich przewijał się temat Krzysia Mączyńskiego. Ale był to mocny TIER3, czyli coś z kategorii plotek.
1
@Ojciec5tkidzieci W tym miejscu przypomnijmy sobie zwycięski skład OM z tego spotkania wygranego 3-0:
Mandanda, Bia, Azpilicueta, Amalfitano, Ayew, Diarra, Diawara, Morel, N'Koulou, Remy ;D
2
@fart Andre Ayew :3 To był gość. W zasadzie to przez niego i Valbuene (przed jego zdradą) polubiłem Marsylię do tego stopnia, że to mój drugi ulubiony klub, zaraz obok Barcy.
1
@Ojciec5tkidzieci I trzeba dodać, że swego czasu grali bardzo fajną piłkę. Mimo, że nie kibicuje OM to mieli bardzo fajną ekipę i kilku wybitnych reprezentantów Francji. ;)