- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1591 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1591 Culés
11
Dopiero pierwsza kolejka zweryfikuje, czy Koeman naprawdę ma cojones. Jak zamiast np. De Jonga czy Puiga wystawi w podstawie Slendermana, to będziemy mieli w tym sezonie powtórkę z (braku) rozrywki
1
@Goural dokładnie, po pierwszej kolejce zrobimy podsumowanie sezonu i Koeman out. Nie przestajecie mnie bawić. Mecze beda co kilka dni, trzeba mieć szeroką kadrę, kazdy się nagra. A tutaj mistrz po 1 kolejce juz będzie wiedział jakie jaja ma Koeman :]
0
@arasz1819
Ty chyba masz problemy z czytaniem.
Mój wpis sprowadza się do prostego pytania, czy Koeman jako nowy trener będzie miał odwagę posadzić na ławce któregoś ze słynnych Amigosów, jeśli będzie miał do dyspozycji lepszych jakościowo piłkarzy, nawet młodych i niedoświadczonych (jak Puig).
Podejrzewam, że jeśli znowu będziemy oglądali mniej więcej ten sam skład co rok temu, czytaj z Busim, Griezmannem na skrzydle, bez szybkich zawodników po bokach, etc., to raczej nie zaczniemy grać lepiej.
I naprawdę nie sądzę, żeby Busquets nagle w ciągu 2 tygodni zbudował chociaż przyzwoitą formę.
I tak z ciekawości - ile mnie jest, że zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej? Reprezentuję jakąś grupę czy o co chodzi?
0
@Goural I to wszystko po 1 kolejce bedziesz wiedział? Wystarczylo nie dodawać tego, bo zabrzmiało to conajmniej głupio. Nawet jakby w 1 kolejce wyszedl Vidal, Suarez i Busi to jeszcze nic nie będzie znaczyło w kontekście pracy Koemana. Aczkolwiek mam nadzieje, ze pierwszego juz nie będzie.