- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1364 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1364 Culés
14
Muzyka łączy La Ramble
Dzisiaj mocniejsze granie, grupa która nam zagra wraz z Led Zeppelin i Black Sabbath jest uważana za pioniera hard rocka i heavy metalu. Zespół został odnotowany w księdze Rekordów Guinnessa, jako „Najgłośniejszy zespół świata. Jak do tej pory, nakład ze sprzedaży wydawnictw muzycznych formacji sięgnął liczby 100 milionów płyt na całym świecie.
Panie i Panowie przed wami legendarny Deep Purple w piosence "Perfect Strangers"
37
@kazbychu @IrekPOL @Nigaki @Messibestplayerintheworld @FafitFCB @tristan87 @VamosRakieta @Coutinho007 @damianex10 @patry295
3
@Janiama @Colon @TheGoldenEleven @Walker @Hosh @Don-Corleone @mr_robot @Simon_1899 @Kompletny
3
@Janiama @Twisterek @Neymar11Messi10Sanchez9 @Wilk @Thoms94 @SuperPatsonFCB @Chaoss @JimMorrisonFCB @kubix05 @Chakalaka
5
@Janiama
3
@Janiama Fajny kawałek.
2
@Janiama Świetny utwór, jeden z najlepszych Purple, ulubiony mojego ojca :D
0
@Janiama Niektórzy mówią, że jest bardzo podobny do utworu Led Zeppelin - Kashmir, ja tam nie widzę jakiś wielkich podobieństw.
1
@Coutinho007 motyw pojawiający się tuż po refrenie "Perfect Strangers" brzmi jak przyspieszone intro "Kashmir". Gdyby oba utwory były grane w podobnym tempie podobieństwo byłoby dużo bardziej ewidentne.
0
@KamusVeB Fakt tutaj jest podobieństwo ale tak to nie widzę po za tym żadnego.
2
@Janiama wspaniały utwór.
Chociaż według mnie jeszcze lepsze jest "Child in time".
1
@Janiama akurat z Deep Purple mam jedną anegdotę, bowiem znałem jednego gościa, takiego typowego twardziela. Były członek mafii, swoje przesiedział, a z wyglądu zakapior, że idąc wieczorem samemu, przechodzisz na drugą stronę ulicy na jego widok. Tak się zdarzyło, że odrabiał u mojego ojca jakiś stary dług i musiałem z nim trochę pojeździć. W pewnym momencie jedziemy sobie autem, a z playlisty zaczął lecieć utwór Deep Purple „Child in Time”. Cicho się ogólnie w samochodzie zrobiło nie wiedząc czemu. Zerknąłem tylko ukradkiem na niego i pomimo, że miał ciemne okulary to dostrzegłem, że facet się popłakał. Pół żartem mówiąc, morał z tego jest taki, że nawet największy twardziel jest bezradny w starciu z prawdziwą muzyką
1
@patry295 Amen
1
@Janiama nie znałem, ale fajnie się słucha :)
1
@Janiama Uwielbiam, swego czasu słuchałam jej sporo choć samego Deep Purple to niezbyt. Potem jakoś o tym utworze zapomniałam i przypomniałam sobie dopiero przy okazji słuchania płyty A Change of Seasons od Dream Theater. Całkiem niezłe wykonanie, wokal to podoba mi się nawet bardziej niż oryginał :D