- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1165 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1165 Culés
14
Muzyka łączy La Ramble, dzisiaj ostatni przebój w lipcu. Pozostałe przeboje (zostało 16) zaczynam dodawać od początku sierpnia.
Dzisiaj zespół, którego wokalistę już na mojej liście słyszeliśmy. W 1984 roku wydana została druga studyjna płyta zespołu Make It Big. Album był promowany m. in. przez single "Wake Me Up Before You Go-Go", "Freedom" i "Careless Whisper", które zyskały status międzynarodowych przebojów. Album ten przez wiele tygodni znajdował się na pierwszych miejscach list najczęściej kupowanych płyt m. in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Holandii, Szwecji i Norwegii. W Polsce poznaliśmy ten zespół głownie z teledysku piosenki, którą zaraz posłuchamy. Wspaniały George Michael był bożyszczem dziewczyn chyba na całym świecie a w mojej podstawówce obok Limahla był ikoną naszych koleżanek.
Panie i Panowie przed wami zespół Wham w piosence "Wake Me Up Before You Go-Go"
35
@kazbychu @IrekPOL @Nigaki @Messibestplayerintheworld @FafitFCB @tristan87 @VamosRakieta @Coutinho007 @damianex10 @patry295
4
@Janiama wesoły taki kawałek ;)
3
@Janiama @Colon @TheGoldenEleven @Walker @Hosh @Don-Corleone @mr_robot @Simon_1899 @Kompletny
1
@Janiama @Twisterek @Neymar11Messi10Sanchez9 @Wilk @Thoms94 @SuperPatsonFCB @Chaoss @JimMorrisonFCB
2
@Janiama @kubix05
1
@Janiama Jak ja byłem w podstawówce to bożyszczami byli pamiętam Backstreet Boys, Just 5 :D A i Spice Girls :p
3
@Coutinho007 U mnie Limahl, George Michael, Samy Fox, Sabrina, Thomas Anders czy też wokalista Europe
2
@Janiama A jeszcze w sumie Scatmann i Macarena, ale to wcześniej. Wiadomo, mowa o latach 80tych a nie o 90tych ale tylko wspomniałem lata w których za dzieciaka zespoły które były modne. Pamiętam też Neneh Cherry i utwór 7 seconds away wtedy był modny ;)
2
@Janiama az dziwne, ze on nie zyje.
2
@Colon Freddy, George, Prince, Whitney, MJ i można by wymieniać i wymieniać. Wielkie gwiazdy mają swój świat i swoją osobowość nie osiągalną dla zwykłego Kowalskiego.
1
@Janiama Ci od Last Christmas , nawet spoko nutka :D