- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 987 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 987 Culés
6
Debata w TVN odwołana, niech teraz szybko dogadają się z Polsatem i postawią Dude przed faktem dokonanym. Tak jak pisałem Duda sam powiedział że weźmie udział w debacie 3 stacji niech Polsat i TVN powiedzą sprawdzam
3
@Europejczyk1980 A z jakiego powodu odwołana? :)
9
@Kapitan hawk z powodu cykora Dudy oczywiście.
1
@Europejczyk1980 Duda i sztab coś wymyśla,by nawet ze wspólnej debaty się wykpić;)
0
@Kapitan hawk Duda odmówił udziału w tej debacie
1
@Europejczyk1980 i wszystko w temacie. Ucieka zamiast walczyć.
0
@Barca1992 Nie teraz, jeżeli Polsat umówi się z TVN już nie będzie wymówki o prywatnej stacji Trzaskowskiego. Przecież sam dzisiaj mówił że Polsat jest dyskryminowany poza tym ze stacji Solorza wytypowana będzie Gawryluk która nie kryje sympatii do PiS i która jest przyjaciółką partnerki Kurskiego.
0
@Europejczyk1980 zestaw 2do1 hmm to w sumie może się zgodzi:)
0
@Barca1992 Dokładnie i będzie miał swoją publiczność