- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
LukaszFan
16
@Rastafarnianin Jak Stanowski wpakował go na mine? Jeśli koleś ściemniał to sam siebie... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Dynak
2
@Bykunn ja trzymam twoja strone i też jestem bardzo sceptyczny. Teraz kolejny oszolom... pewnie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
16
Muzyka łączy La Ramble
Grupa powstała na przełomie 1977/78 roku. Grali w warszawskich lokalach i towarzyszyli wielkim gwiazdą jak Anna Jantar czy Halina Frąckowiak. W 1981 roku zespół wydał pierwszą płytę tzw. biały album od koloru okładki i sprzedał sie w ilości 1 mln! Chwilę później zespół musiał zawiesić działalność ze względu na stan wojenny. Perfect, to zespół o którym piszę. Jeden z największych zespołów muzycznych w historii naszego kraju. Wspaniałe przeboje, walka z komunizmem, problemy z liderowaniem grupy (Hołdys kontra Markowski) ale na końcu zespół który zawsze brzmi znakomicie. Każdy ma swoje ulubione piosenki tego zespołu. Największy przebój Perfectu jeszcze będzie na mojej liście. Dzisiaj posłuchamy piosenki z pożegnalnego koncertu Zbigniewa Hołdysa.
Panie i Panowie, przed wami legendarny zespół Perfect i piosenka "Chcemy być sobą"
9
@kazbychu @IrekPOL @Nigaki @Messibestplayerintheworld @FafitFCB @tristan87 @VamosRakieta @Coutinho007 @patry295 @damianex10
1
@Janiama @Colon @TheGoldenEleven @Neymar11Messi10Sanchez9 @Thoms94 @Wilk @SuperPatsonFCB @Twisterek
2
@Janiama @Walker @mr_robot @Hosh @Mazeri @Don-Corleone @Simon_1899 @Chaoss @Kompletny
1
@Janiama @DaPi @Irmscher10
2
@Janiama chcemy bić zomo.
1
@kazbychu Jaką koszulkę ma Hołdys CCCP:)
1
@Janiama Oooo Perfect :) powiem ci, że nie byłem i nie jestem ich fanem i jest dużo Polskich zespołów Polskich, które wolę ale parę piosenek bardzo lubię. Ten to jeden z moich najbardziej ulubionych :)
1
@Coutinho007 Ale w koło jest wesoło, to jest też super.
1
@Janiama Racja, tak jak Niepokonani i Autobiografia ;)
2
@Janiama Chcemy bic ZOMO.
Chcemy bic ZOMO.
1
@Colon Zawsze
1
@kazbychu dopiero zauwazylem