- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
draxidox
12
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
5
"Holandia: ponad połowa zakażonych SARS-CoV-2, która przebywa na OIOM ma mniej niż 50 lat."
Za to w Polsce:
"Nowi pacjenci to 5 kobiet (4 młode, jedna w średnim wieku) i dwaj młodzi mężczyźni. Wszyscy są w wieku od 19 do 49 lat i każdy z nich miał bezpośredni kontakt z osobą zakażoną.
Dwa ostatnie potwierdzone w Łodzi wyniki dotyczą młodego mężczyzny i młodej kobiety, którzy mieli bezpośrednie kontakty z osobami zakażonymi. Wszyscy są mieszkańcami województwa łódzkiego. To osoby między 20 a 30 rokiem życia. Ich stan jest dobry."
Łódź/express ilustrowany
0
@Uukasz_93 I to jest informacja, która mnie osobiście trochę przeraziła. W krytycznym stanie jest 16 latek... Podejrzewam, że i tak te młodsze osoby muszą na coś chorować tj. cukrzyca czy tarczyca albo jakieś nowotwory.
0
@Uukasz_93 strach.
0
@kuz Wklejałem tutaj ten wywiad z koordynatorem szpitali w Bergamo, który mówił, że to nie jest tak, że na OIOMie leżą tylko starzy, bo są też 30, 40 i 50 latkowie bez żadnych innych chorób.
2
@kuz
Wiadomo nie od dziś, że choroba ta jest groźna nie tylko dla ludzi starszych. Młodzi ludzie też mogą przejść ta chorobę nieco ostrzej, ale współczynnik śmiertelności jest niski.
Polecam zaobserwować na Instagramie profil: lukaszbok_kiks. Rzetelne źródło nowych informacji ;)
3
@neutrealnykibic Łukasza obserwuję od czasów jak miał 100 polubień na facebooku. :) Tylko Jego informacjami się posiłkuję w każdym temacie.
0
@kuz
Ja dopiero niedawno trafiłem na jego profil, ale tez uważam, że robi mega robotę :)
1
@neutrealnykibic Ja go za to obserwują na Twitterze i też zawsze pierwsze co robią wchodząc na niego to sprawdzam jakie nowe dane przedstawił.