- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1382 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1382 Culés
3
Mikel Etxarri bardzo prosto, lecz niezwykle trafnie zdefiniował rolę trenera w piłce nożnej. Napisał, że w pracy szkoleniowca chodzi o to, aby wydobyć maksymalny potencjał z każdego zespołu.
Nie przekonują mnie więc ani trochę jakiekolwiek uwagi o tym, że zwalnianie trenera, którego zespół lideruje w Primera Division i nieźle radzi sobie w Champions League jest nie na miejscu.
Potencjał kadry Barcelony oraz potencjał finansowy klubu jest na tyle duży, że zadowolenie z faktu, iż zespół notuje średnio nieco ponad 2 punkty na mecz w LaLidze, a w wyjazdowych spotkaniach Ligi Mistrzów zostaje zmuszony do rozpaczliwej obrony nawet przez Slavię Pragę to jakiś totalny absurd, pokazujący w mojej ocenie, jak nisko upadły standardy niektórych kibiców.
0
@SergioTomas Standardy nie upadły nisko, tylko są zawyżone oczekiwania. Barcelona od 10 lat ośmiesza Real w lidze, w tym czasie wygrała kilka LM- jest to najlepszy okres w historii klubu. Real wygrywając 4 LM w 5 lat skrzywił światopogląd wielu kibiców, wydaje im się, że wygrywanie LM to obowiązek a to jest po prostu największy sukces w klubowej piłce, często niezdobyty przez wielkich piłkarzy. Historia pokazuje, że zespołów wygrywających często LM było bardzo mało a wy wymagacie , że będziemy ją zgarniać co roku, jak nie to treneiro wypad. Płacz jak odpadliśmy z Atletico czy Juve w latach 2016/17 był bardzo podobny. Trener nie ma wizji, trzeba nowego, z nim już nie wygramy, wuefista itp.