La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 801 Culés

9

Kobayashi ma skoczyć 135 żeby prowadzić. Skacze 133.5 a prowadzi o 9 pkt. Kompromitują się tymi przelicznikami tylko.

0

@mrboom Wymyśl lepszy system, kompromitacje były jak czekano bardzo długo aby wszyscy zawodnicy mieli podobne warunki, co oczywiście przy takim wietrze jak dziś jest praktycznie niewykonalne co w konsekwencji przedkładało się na manewry belką startową i zaczynanie serii od nowa. Gydyby nie te przeliczniki to prawdopodobnie pierwsza seria byłaby odwołana

0

@tadzik447 jest tylko jeden sposób, budowa skoczni w zamkniętej hali xD

0

@Striker Jakby organizatorzy mieli na to pieniążki to pewnie już taka hala by stała :P A tak w ogóle to jak to sobie wyobrażasz? W kilka miejscowościach odbywałby się PŚ, bo sądzę, aby było dużo chętnych na budowę takiej hali :P

konto usunięte

0

@tadzik447 W Polsce przecież dobrobyt, kraina mlekiem i miodem płynąca, to by zasponsorowali :D

2

@NeroTFP I jeszcze śnieg nakładany komputerowo, żeby oglądając w domu ładnie wyglądało :D

0

@tadzik447 no w takim Kuusamo niby są skoki, a i tak co roku odwołują, co za różnica :P

0

@Striker A tak by pewnie ponad połowę konkursów musieli odwołać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?