- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1009 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1009 Culés
0
Suarez to jest gosc ktory juz od jakiegos czasu gra 1 na 5 meczy na swoim poziomie. Więcej kopię sie po czole i wymachuje rękami niz ma dobrych zagrań. Ale skurczybyk ma ciągle to cos ze potrafi strzelić bramkę z d..y, albo taką ze wszystkim opadają szczęki na stadionie i przed tv. Tylko takie przebłyski to chyba powoli za mało na bycie numer jeden napastnikiem w Barcelonie.
2
@grizzy10 To prawda, potrafi strzelić piękną bramkę lub bramkę z dupy, ale dużo częściej nie potrafi wykorzystać prostych, klarownych sytuacji
0
@mrboom No tak dlatego jest najlepszym strzelcem w Barcelonie :D
Ahh te wasze mity
P. S nie ma napastnika który wykorzystuje wszystkie okazje
0
@MarioVeB! Człowieku zejdź na ziemię, co z tego, że jest najlepszym strzelcem, jeśli przeliczymy okazję zamienione na bramki, to będzie najsłabszy.
Ja nie wymagam od niego żeby każdą piłkę umieszczał w siatce, ale to co on wyprawia to jest kabaret. Nie będziemy szukać daleko, wczorajszy mecz, dostaje piłkę prostopadłą w rogu pola karnego, strzela z pierwszej piłki, 7 metrów od bramki?
Sam na sam, obok bramki
Wypuszcza piłkę na czyste pole, super, szkoda, że nie było tam nikogo z naszej drużyny :)
I tak w każdym meczu po kilka razy, a do tego ciągłe pretensje i wymachiwanie łapami
0
@mrboom@mrboom. Spoko bulwersuj się dalej, a Suarez w 5 meczu z rzędu daje wygrana drużynie :)
P. S wczoraj każdy nie wykorzystał swoich okazji de Jong, Messi, Dembele itd. Idąc twoja pokretna logika wczoraj Messi powinien mieć karete.
De Jon, Arthur też podawali do nikogo jak już tak rozbijasz wszystko na czynniki pierwsze.
1
@MarioVeB! Z Tobą się nie da dyskutować :)