- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 847 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 847 Culés
0
Cześć Wam! Pod koniec września (23-30) planuje podróż do Barcelony, i mam zamiar wybrać się na mecz z Villarealem. Czy moglibyście mi doradzić jak nejlepiej kupić bilet? Zależy mi żeby mieć dobry widok (np. trybuna prosta), no i jakie jeszcze macie tipy odnoście tego co robić/zwiedzać w Barcelonie. Wielkie dzięki wszystkim którzy się udzielą!
2
@InvictusQQ dobarcelony.pl
1
@InvictusQQ To w takim razie musisz zajrzeć koniecznie tutaj: https://www.dobarcelony.pl/11-bilety-na-mecze-fc-barcelony-jak-kupic-ceny-terminarz-znizki.html
Znajdziesz wszystkie nurtujące Cię odpowiedzi :)
0
@InvictusQQ ja dwukrotnie kupowałem bilet przez oficjalną stronę i nie było problemu. Jeżeli masz możliwość to postaraj się płacić z konta w walucie euro. Mi bank ściągnął w złotówkach i przewalutował po bardzo wysokim kursie. Nie wiem czy na przykład nie opłaca się bardziej przeprowadzić płatności za pomocą Revoluta, ale to musiałbyś się dowiedzieć czy system na stronie zaakceptuje tę kartę. Może uda Ci się zaoszczędzić trochę.
Co do zwiedzenia, mi się tam podobało absolutnie wszystko. Ciasne uliczki pełne malutkich knajp są niezwykle klimatyczne i warto spędzić czas w takich mniej obleganych przez turystów miejscach. Jeśli chodzi o większe atrakcje - z pewnością do zaliczenia spacer po Rambli, park Guell, zabawa w parku Tibidabo. Zwróć uwagę, że park Guell jest podzielony i do głównej części, która przeważnie jest na fotkach (z tą długą ławą) trzeba kupić bilet. W wysokim sezonie czasem jest tyle osób, że brakuje biletów i trzeba kupić na następny dzień na przykład, ale w Twoim terminie nie powinno być problemu. O zwiedzaniu Camp Nou oczywiście Ci nie mówię :D. Dodam od siebie, że jeśli lubisz poćwiczyć na powietrzu to na plaży są drążki do street workoutu, bardzo fajny klimat do treningu :).
1
@Aveiro Dzięki wielkie!
0
@Robertinho Dzięki!
0
@nieprzysiadalnosc Dzięki!
0
@InvictusQQ Camp Nou jest tak zrobione, że z każdego miejsca jest super widok
a po Barcelonie to możesz chodzić wszędzie, bez planu, dosłownie każdy fragment miasta jest piękny