- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
2
Zastanawialiście sie kiedys nad tym, jak wygladalaby 11stka użytkowników fcbarca.com na boisku? Kto by sie znalazł w podstawowym skladzie i jaka mialby pozycje/role na boisku?
Tak, kwas wszedl za mocno :D
3
@Kapitan hawk BarcaInfo to Rakitic pewnie
15
@Striker nie no, szanujmy się.
2
@Kapitan hawk Ja mogę grać jako klasyczna 9 czyli będę czekał na lagi, ale też bardzo lubię piłkę na dobieg :D
4
@Kapitan hawk zapewne @ViscaBarca123 byłby Ter Stegenem bo jest tu szanowany i lubiany, @pax byłby Roberto, @Robertinho Messim, @BarcaInfo Suarezem bo niby każdy psioczy że tylko kopiuje ale jak już coś wrzuci to każdy propsuje. Ja mogę wodę nosić jak coś
4
@Kapitan hawk Ja moglbym byc woznym bo zawsze stoje na strazy idei klubu :)
Mario moglby byc takim DMC w stylu Makelele. Wszedzie go pelno, rzuca sie na lewo i prawo oraz jest strasznie denerwujacy.
Ty moglbys byc napastnikiem, jak dowalisz to w samo okno.
Jeszcze bym kilku znalazl ale juz sennosc mnie gniecie...
1
@Kapitan hawk ja mam dobry przegląd pola, podanie i pomysl na gre, ale za dynamiczny nie jestem to moge na defensywnym zagrać, ewentualnie z trybun pooglądać :)
2
@Kapitan hawk Ja mam doświadczenie w lidzie szóstek :)
2
@El dominatore Nie no, ja to Kapitan :D na ławce. @Moderacja jako stoper kasujący akcje. @Cochise jako Xavi.
1
@Kapitan hawk Ja jako Krysztjanu
5
@Junngeas no cóż, nikt nie jest doskonały...
;)
1
@Kapitan hawk ja się pisze na trzeciego bramkarza
0
@July_6_BcN cholera, nikt nie chce grać w podstawie :D
1
@Kapitan hawk cóż no od bidy zagram jak będzie trzeba
1
@Kapitan hawk zakładam klub kibica
0
@messi564 @Robertinho byłby trenerem
1
@Kapitan hawk I rozpoczynamy E-El Clasico, czyli starcie FCBarca.com - Realmadryt.pl. Areną dzisiejszego meczu jest La Rambla - wielki, przepiękny stadion FCBarca.com.
Przy piłce E-Blaugrana. @Danny Gaucho do @ViscaBarca123, ten do @Robertinho PUSTA BRAMKA I GOOOOOOOOOOL!!!! Ależ nieprawdopodobna akcja FCBarca.com. Jeden do zera!
Taki mały kawałek Manity